neljapäev, 31. mai 2018

Viimane päev ja mõni uudis

Päev algas erinevaid telefoninumbreid otsides. Lapsel on hääl ragisev ja köhahood, mis ei lubanud teda lasteaeda viia. Nädalavahetusel saab juba maaelu nautida ja vanaema puhkus päästab olukorra-saan juba esmaspäeval töörindel olla. Võtsin ka kuu keskpaigas vastu otsuse kohta vahetada (liikuvamale töökohale). Viimased kaks nädalat minipuhkuseni veel ees. Autokooliga tuleb ka tõsisemalt tegelema hakata-lugeda uuesti seadust ja süveneda nii, et sada muud mõtet sisse ei sõidaks samal ajal. Pühapäeval võib juhtuda, et saan vennaga Vägilase jooksu Narvas läbida- pöidlad peos, et kohale jõuaks.

Usun, et saan end peagi korda. Praegu on veel masendusemull, kuid kõik laabub-ei anna täiesti alla ju. Kõik ei ole nii halvasti kui tundub. No jooksu osas tänase seisuga on, kuid kõik on mu enda teha..viimased/esimesed kuud treenida.

Kui blogiauhindade jagamisele kunagi kirja end panin siis olin veel positiivselt meelestatud enda osas ja täidan ka punkti infot jagades:
2.1 hääletamine toimub vahemikus 1.05 – 31.05.2018
2.2 hääletada saavad kõik soovijad, kasutades oma kehtivat e-maili aadressi
2.3 hääletades saab valida igas kategoorias kolm lemmikut
2.4 hääletada võib, ent ei pea, igas kategoorias
2.5 blogija seisab hea selle eest, et tema lugejad tema poolt hääletaksid ja jagab hääletamise toimumise ajal eba.marimell.eu lehte, kus hääletamine toimub, ka enda kanalites

Hääletada saab siin: goo.gl/N2dKPp
Kohale siiski ise ilmselt ei jõua ja pole ka minu aasta, kuid elan kaasa kõigile, kes on pingutanud, tegutsenud ja lahendusi leidnud ning motiveerinud oma lugejaskonda.

Võiksin palju tublim olla ja kastist välja mõelda taas. Leida lahendusi ja mitte tunda end saamatuna. Päeval, mil saan end taas jooksulainele muutub kõik ümbritsev ka paremaks-nagu targad mehed on öelnud...mindset paika ja unistustele tekivad tiivad. Tegelen sellega.

2 kommentaari: