neljapäev, 21. detsember 2017

Tänutunne, austus, eneseväärikus

Tuli tuju kirjutada. Homme on vaba päev ja kogu päev mõnusasti sisustatud. Pidin küll trennist puhkama, aga otsustan ikka oma peaga (mis vahel pole just kõige parem valik, aga väike isekus on hea), seega 2 trenni enne jõuluroogi on igati leevendav asjaolu. Pealegi, ma lihtsalt vajan midagi peale jooksude, seega kõht-selg-tuhar ja bodypump saavad homme tehtud. Lisaks saan sõbranna Anniga kingikesed vahetatud ja õhtul reisikaaslast viimaks jälle näha.

Üldse ma olen jõudnud sellisesse faasi, kus elu tundub väga elamisväärne. Unetunnid on paremuse suunas liikunud ja kindlasti palgatõus ja seeläbi kasvav turvatunne aitasid sellele kaasa. Uuel aastal saab ilmselt ka kõrvale panna pisikesi summasid, siiani pole olnud üldse võimalik kogumisfondi teha..ikka tekivad aeg-ajalt ootamatud kulutused ja lapse pealt kokku ei ole võimalik hoida. Ma elan, ma saan minimaalsega hakkama ja edasi on kõik juba rõõmustav.

Vahepeal mõtlesin juba vahetada ala ja fitnessi peale üle minna, aga mul on ikka oma jooksu vaja. Eilegi lihtsalt jooksin end pingetest tühjaks. See on imeline teraapia. Ei pea kellegi peale karjuma ega asju loopima, lihtsalt põgene ja jookse kuni hakkab hea. Toitumist jälgin ka, seega keha võib lihtsalt kaunima vormi võtta.

Mõtlen jõuluajal alati oma toetajatele. Sel aastal käsikirjas kaarti ei saatnud, kuid meilisin soovid teele. Mõnele ikka kook tegemata - ma ei unusta Teid! Olete kindlasti süüdlased minu elu paranemises, andsite võimaluse sõita end tõestama ja selleläbi enda väärtust hinnata rohkem. Tänaseks püüan teha tööd enesekontrolliga..esialgu siis magusatarbmine mõõdukalt ja tegeleda väärtuste paika saamisega. Julgen olla juba nõrgem ja tunnistada, et alati ei jaksa ega suuda. Ma olen kõigest inimene.

Saan kasvada ja olla tänulik igale lugejale, et ikka enesearengu suunas mind minema utsitate. Austan kommentaare ja väärtustan arutelusid. Aitäh, et olete olemas!

Minust võib veel nii asja saada ja sisemise tühjustunde asemele tekib aja möödudes õnn ning minust saab areneda sooviv naine, kes on siiralt rahul oma oleviku ja tulevikuga.

Tänades,

Teie Karmen

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar