neljapäev, 30. november 2017

Kas Meravita Fitness kapslid on väärt ost?

Minu tähelepanekud on järgmised:
  • Pakis on 60 kapslit mitte 30 või 24 nagu tavaliselt ja hind on ka selle koguse kohta ju ümmarguselt 0,30 senti kapsel. Võtan hommikul 2tk ja 60 senti enda toetamiseks - pole üldse suur väljaminek.
  • Esimest korda katsetades tundsin sellist rasvapõletustunnet kõhus. Või siis kujutasin ette, aga ilmselt see on rohelise tee mõju. Tee joomine võtab igatahes rohkem aega kui paar lonksu vett.
  • Kuna ma olen äärmiselt stressirikas sellisel sügistalvisel ajal, siis justkui usun veidi, et tõesti kapslikesed tegid mind veidi asjalikumaks kui muidu oleksin olnud. Positiivsus säilis. 
  • Tundsin enda külgmisi kõhulihaseid, tegin ka lihastrenni ja arvan, et oma pisikest rolli täitis ka toidulisand. Hetkel muidugi on reisilt saadud 4 kg seljas, aga põletan kenasti ka need rasvarullid oma kehalt.
  • Hommikul magusaisu kadus, küll aga õhtul ei suutnud ma vastu panna - ilmselt see on juba mu enesekontrolli küsimus.
  • Koos tervisliku toitumisega tuleb ka tulemus paremini esile.
  • Soovitan naistel proovida, sest sellise kuuriga saab järjepidevust õppida. Ikkagi tervelt kuu on aega, mil tekitada harjumust hommikusöök, toidulisand ja klaasitäis vett. Juba vee joomine teeb organismile pai.
  • Julgen soovitada ja ootan ka katsetajatelt tagasisidet. Kas tasub või mitte?
  • Mina leian, et on väärt ost kui just lihast treenida ja kehakaalu alandada.
Esimene katsetuspäev, kodune reaalsus
Mis asjad need veel on?

Rohelised kapslikesed, mida tarbitakse toidulisandina ja lubavad toetada keha.
"Fitness kapslid on naistele väljatöötatud toidulisand, mis on mõeldud keha toetamiseks treeningute perioodil, aitamaks saavutada soovitud füüsiline vorm. Kapslid sisaldavad ideaalset kombinatsiooni kiudainerikastest Acai marjadest, oomega-3-rikastest Chia seemnetest ning rasvade ainevahetust soodustavast ja ergutavast rohelisest teest. Kapslite koostises on ka E-vitamiin, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning magneesium, mis toetab lihaste normaalset tööd.viide"

Mida need kapslid sisaldavad?
"Üks karp sisaldab 60 kapslit. Netokogus 50 g.
Meravita kasutab HPMC (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) kapsleid, mis on taimset päritolu ja ei sisalda sünteetilisi värv- ega lisaaineid. Kapslid on värvitud klorofülliga. Rohelise tee ekstrakt (Camellia sinensis), kakaovõi, magneesiumkarbonaat, D,L-α-tokoferool,  Acai marjade ekstrakt (Euterpe oleracea), Chia seemnete jahu (Salvia hispanica), rapsiõli, toiduvärvid (luteiin, titaandioksiid, klorofülliini vasekompleksid), emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos."

Lisainfo:
"Rohelise tee ekstrakt (Camellia sinensis) aitab kaasa hea füüsilise vormi saavutamisele, andes energiat, toetades rasvade metabolismi ning hoides söögiisu kontrolli all. Selle tervislikke kasutegureid on aasialaste poolt nauditud mitmeid sajandeid. Rohelist teed kasutatakse ka veres LDL/HDL kolesteroolitaseme reguleerimiseks ning vaimse ja füüsilise väsimuse peletamiseks. Rohelisel teel on hea toime ka ajufunktsioonidele, see aitab suurendada keskendumis- ja õppimisvõimet. Ekstrakt sisaldab 10% kofeiini ning 15% katehhiini EGCG (epigallokatehiin gallaat). EGCG aitab hoida normaalset vererõhku ning omab antioksüdantset toimet, aidates organismil toime tulla rakkude vananemist põhjustava oksüdatiivse stressiga.
Magneesium on eluliselt tähtis mineraalaine, mis aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, normaalsele lihaste tööle ning aitab vähendada väsimust. 75% inimestest tarbib magneesiumi alla päevase vajaduse. Magneesiumit on aga vaja mitmete tähtsate protsesside toimimiseks nagu valgusüntees, raku jagunemine, närviülekanne jt.
Chia seemned (Salvia hispanica) on suurepäraste omadustega supertoit: need sisaldavad ohtralt oomega-3 rasvhappeid (19.3g/100g) ja 5 korda rohkem kaltsiumit kui piim (631mg/100g). Oomega-3 rasvhapped on vajalikud normaalse ajutalitluse säilitamiseks, nägemiseks, vere kolesterooli- ja vere triglütseriidide taseme normaalsena hoidmiseks. Samuti aitavad hoida vererõhku normaalsena ning toetavad südametalitlust.
Acai marjade ekstrakt (Euterpe oleracea) sisaldab rohkelt tervisele kasulikke kiudaineid (44g/100g). Kiudained soodustavad seedimist, aitavad siduda üleliigset kolesterooli ja tekitavad täiskõhutunde. Kui tarbida vajalikul hulgal kiudaineid, aitab see normaliseerida kehakaalu. Kiudaineterikka toidu tarbimisega saab hoida ka veresuhkrut stabiilsena. Samuti sisaldavad Acai marjad oligomeerseid proantotsüanidiine, mis täidavad taimedes antioksüdandi rolli.
E-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, millel on antioksüdandi roll. See aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Oksüdatiivne stress tähendab tasakaalu puudumist reaktiivsete hapniku ja lämmastikuosakeste ning kaitsvate antioksüdantiivsete protsesside vahel."

Kuidas neid kasutada?
"Soovituslik päevane kogus on 2 kapslit võetuna koos veega pärast sööki. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toode ei ole sobilik alla 18-aastastele.
Sisaldab kofeiini. Ei ole soovitatav lastele ega rasedatele. Retseptiravimeid tarvitavad inimesed peaksid enne toidulisandi tarvitamist konsulteerima oma perearstiga.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida kuivas, jahedas ja lastele kättesaamatus kohas."

Kui soovid katsetada ja näha tulemusi, toetada oma keha siis SIIN saad end kasutajaks registreerida.

Kaldkirjas tekst on kõik kopeeritud Meravita kodulehelt, et mitte korrata sama infot. Väga mugav on ka kodulehelt vajalikku otsida ja lausa Facebooki lingi kaudu saab end hõlpsalt kasutajaks teha. Usun, et tellin ka midagi endale lisaks kui mitte sel, siis juba järgmisel aastal.

NB!
Täna on võimalik veel osaleda loosis, nimelt 1.12.2017 loosin välja kaks õnnelikku, kes saavad Fitness kapslid täitsa tasuta proovimiseks.

Ja veel..Käimas kampaania, kus kõikide ostjate vahel loositakse välja reis!
https://www.meravita.ee/reisiloosi-tingimused/

Armas lugeja siin on Sulle kood: jooksublogi10 ehk sellega saab toodetelt -10% hinnavõitu! Näiteks on ka kampaaniapakkumised praegu päris heade hindadega vaata SIIT.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar