neljapäev, 2. november 2017

Karmen, Karmen - mida sa teed?

Loobusin mõni minut tagasi oma aastalõpus plaanitud jooksudest. Kas siin ongi minu piir? Selleks aastaks vist tõesti aitab. Piisab staadionimaratoni rekordist ja 6h jooksus naiste neljandast kohast (Eesti kolmas koht).

Mis uuel aastal saab? Kas üldse tegelen jooksudega? Kõik selgub. Võimalik, et taasavastan endas maha surutud tantsuarmastust, külastan vahelduseks rühmatrenne ja Eratreeningu ühistreeninguid.

Kindlasti ei jäta ma ultrajooksu, lihtsalt hetkel tundub, et elu on loksumas paika ja pusletükid saavad justkui kokku. Alustasin ju ka mõttega, et minna teekonnale/rännakule, et avastada midagi endas..pärast esimest 24 h jooksu lõpetasin end kahjustava suhte. Teisel jooksul otsustasin töökohta vahetada. 6h jooksul otsustasin lubada endal südamest õnnelik olemist ja lasta lahti kõigest vanast ja olla avatud uuele.

Tundub, et pole põhjust enam nii palju end sundida, vaid lasta elul voolata. Kõik läheb nagu olen unistanud oma hingesügavustes.

Liikumisblogi jääb, sest edasiliikumist on omajagu.

Unetunnid on viimasel kolmel päeval 7-9 h olnud ja nohu hakkab ka viimaks mööduma. Saan end korda ja pühendada aega perele, mitte pidevalt uutele hullustele mõelda.

Kindlasti kirjutan kuidas möödub reis Madeiral ja kui tunne tuleb, siis annan elumärki vahel.

Kohtumiseni!

Uuel aastal võistleme!


4 kommentaari:

 1. Jooksuga tegelemisel on tõesti mõttemaailma korrastav mõju. Selles suhtes olen sinuga nõus. Olen seda kogenud mitmel korral.

  Ma arvan, et pisike paus ei tee miskit hullu, pigem vastupidi - tekitab suure soovi edukalt teha comeback jooksuradadele.

  25-aastasel inimesel on kõik hea veel ees, usu mind :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh ilusate sõnade eest! Usun, et 25 eluaasta toob nii mõndagi toredat. :)

   Kustuta
 2. Nii tore on lugeda, et läheb hästi. :) Usun, et reis Madeirale on ülimõnus, lõõgastav ja seiklustest pungil :D Ilusat reisi ja kauneid hetki pere seltsis! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Usun sama kui need lennud saab edukalt maandutud.:D
   Aitäh! Viimaks lõpetasin jooksuaja (võistlused sel aastal) ja saan rohkem olemas olla omadele.

   Kustuta