pühapäev, 8. oktoober 2017

20 nädalat jooksulainel ehk suur arenguhüpe

18 nädalat Hasso  juhendamisel jooksukava täidetud.


Esmaspäeval jooksuvaba.

Teisipäeval jooksuvaba.

Kolmapäeval  8 km ühtlases rahulikus tempos (SLS kuni 145) jooks + võimlemine 5 min + 3x100 m rütmijooksud + 1 km lõdvestusjooks ja venitusharjutused. Kõik tegin ära ja suuresti enesetunde põhjal, sest mu armas pulsikell Polar M400 on vanake ja pulsivöö ka väsinud.

Neljapäeval  3 km soojendusjooks + võimlemine 5 min + 2x30m põlve- ja sääretõstejooksu + 3x70m hüplemist + 5x100 m rütmijooksu + 2 km lõdvestusjooks + 2x10 kätekõverdust + venitusharjutused. Tehtud ja tehtud.

Reedel jooksuvaba.

Laupäeval  15 km ühtlases rahulikus tempos jooks (SLS kuni 150) + 2x100 m rütmijooksud + venitusharjutused. Tegin kõik nagu pidi. Kui klubikaaslased rahulikult õhtut nautisid ja sõid, siis mina otsustasin teha tööd oma eesmärkide nimel. Sain ka teisele peole kutse, kuid polnud tuju kellegagi sotsialiseeruda. Enne jooksma minemist mõtlesin küll, et ma ei taha, nii tüütu ja vihma ka sajab. Õnneks üks motivaator kirjutas paar head sõna ja nii ma selle superjooksu läbitud sain. Areng toimub just siis kui tahaks loobuda ja magama minna.

Pühapäeval pidin puhkama, kuid otsustasin minna hommikul jälle Hannese suusatrenni. 3 h jalutamist Vooremäel ja täiesti tasuta mõnusas seltskonnas liikumist-soovitan endiselt kõigile. Seekord sai kolmekesi jalutatud ja vesteldud. Hannese teadmisi on väga huvitav kuulata.

Kui pühapäevaselt kõnnilt koju jõudsin tuli ka teavitus, et smartposti on pakk tulnud. Ohhoo ja seal oli kell, nimelt Polar M430, mida katsetama asun ja saate ka peagi ühe võrdleva postituse võrra rikkamaks. Igatahes olen südamest tänulik, et mind nii otsustati toetada. AS MEFO ja Blogit.ee!

Tegin ka õhtul oma fitness testi ära. Pulss rahuolekus lühidalt öeldes. Ja areng on hämmastav, alustasin 45 pealt ja eile oli 64! Kui vaid nii edasi areneksin, siis oleks teed mulle avatud. :)
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar