kolmapäev, 6. september 2017

Neljas maraton - minu plaan pühapäeval

Ausalt öeldes tahtsin sel aastal joosta maratoni 42,195 km ajaga 3:30. Lihtsalt ma tahtsin ja kõik. Samas treenerid tõid pilve pealt alla ja lähen turvalisemat teed, et uuel aastal rohkem areneda. Talv oli kesine jooksuaeg ja stressirohke elu ei soodustanud sellist arengut nagu oleksin soovinud. Pettumus endas oleks ülisuur kui põruma peaksin.

Seega minu plaan on Tallinnas imbuda 3:45 gruppi ja veereda 30km ning siis oma teed minna ja parimal juhul isiklikku parandada veidike. Negative Split kõlaks nagu päris hea väljakutse. Peab püüdma targalt joosta.

Olin vahepeal nii pettunud ja tahtsin oma asja ajada ilma igasuguste soovitajateta, kuid viimastel nädalatel sain aru, et peab kuulama ja tegutsema nagu kiired/kogemustega jooksjad ees soovitavad. Surusin oma mina-mina-mina alla ja usaldan treenerit sel korral. Lõigud näitavad, et arenguruumi on ja see on puhas rõõm. Isegi kui uus rekord ei tule, siis läbin kogu distantsi hea enesetundega ja panustan selle aasta ultratesse rohkem.

Elan juba uues aastas oma jooksudega. Mingit ärevust ei ole ja rahu on kogu kehas.

Arvan, et selline vaheaasta tuleb kasuks. Järjest enam hakkan ka kvaliteetüritusi valima, kus võistelda. Pigem vähe ja korralikult.

Maraton number 1
Maraton number 2
Maraton number 3

Ennusta aeg, millega sel/järgmisel aastal maratoni läbin!

Riided olemas, kõht süüa täis, Vytautast joodud ja vaim alati valmis end ületama. Kohtume Tallinnas!

Nom-njom
Sõbrannaga pannkooke

Kukeseenekaste, keedukartul, emme tomat ja kurk.
Minu asfalt

8 kommentaari: