reede, 1. september 2017

Esimene september!

Ma naudin oma elu täiel rinnal. Ärkasin kell 6 ja keetsin kaerahelbepudru. Äratasin õe ja tütre, einestasime ning peale riietumist/iluprotseduure sammusime lasteaia poole. Kõik oli uus ja huvitav. Kollane maja ja naeratavad õpetajad, hubane ning selline tunne tekkis, et see ongi täiesti õige koht kuhu laps koolini usaldada.

Sain olla tunnike tutvumisel abiks ja edasi jalutasin 3 km tööle. Minu aeg ja imelised loodusmärgid kõikjal. Õde jäi tütrega veel mõneks tunniks. Laps sõi korralikult ja vaatas uued kaaslased ning mängud üle.
Loovalt lähenedes on mänguvõimalusi lõputult

Kuna esimene päev uues kohas on ikka ärevam, siis otsustasime, et võtan oma töö juurde Grete kaasa- õde oli abivalmis ja tõi pärast tutvumist kenasti minu hoolde. Samuti õel oli aktus kutsehariduskeskuses- kui paksuks lähen, siis võite näpuga tema suunas tulevikus näidata.
Poleks arvanud, et tunnen elust nii palju ja siiralt rõõmu. Selline eluline liikumine. Lisaks tõid paar austajat komme ja lilli, seega minu silm särab edaspidigi. Vabadus, iseseisvus ja eneseuhkus!
Õhtul jooksin 10 km rahulikult ja viimase kilomeetri sellest kogu hingega. Nautisin vaateid.


Kodus võimlemine, venitus, pesu ja laps kaissu ning tuduma. Nüüd kuulan Tuberkuloitedit ja mõtlen kui õnnelik ma täna olen ja loodan, et järjest enam märkavad seda ka ümbritsevad inimesed. Sisemine rahulolu hakkab vaikselt välja pääsema.

Imal, aga ilus.

Armasta iseend!

Edit: Eelmisel aastal umbes samal ajal olin nii stressis omadega, et kõike ilusat septembris või sügises üldiselt märgata ei suutnud. Töökoha vahetus ja positiivsed inimesed ümbritsemas on suureks motivatsiooniks olnud. Kui talv samade võngetega, siis kevadel on kõik veelgi värvilisem minu jaoks. Suudan oma energia trenni/jooksu suunata ning hiljem veel heas tujus püsida ka kodus. See ei saa muud olla kui areng!

2 kommentaari:

 1. Loen ja naeratan. Sa oled saanud käppa selle väikeste rõõmude hindamise ja tundud palju rahulikum ja õnnelikum.
  Seda on hea lugeda. Ma loodan, et edasi läheb samas vaimus.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :)
   Eks on loogiline jätk kui lõpuks suuta lahti lasta katkistest suhetest ja inimestest. Loodan sama.

   Kustuta