pühapäev, 24. september 2017

18 nädalat jooksulainel

16 nädalat Hasso  juhendamisel püütud kompromisse luua. Võib olla justkui mõistusehääl, mida tuleb kuulata, aga esialgu tuleb vaielda ja maksimum plaan välja käia minu poolt. Päris hulluks eneseületuseks sel aastal ei muutu ükski jooks- targalt, ühtlaselt, enesekindlalt.

Esmaspäeval oli päev peale Iisaku Rahvajooksu üllatusvõitu. Olgu tänatud superkompentsatsioon! Puhkasin trennist.

Meenutus. Pärast Iisaku Rahvajooksu. Autor: A.Komšin
Teisipäeval 12 km jooksu, keskmine pulss 145 SLS (148 tuli) ja võimlemine, 2*100m kiirendust, venitused. Aega kulus 1:22:28.

Kolmapäeval puhkasin. Või no päriselt tegelesin oma raamatu kirjutamisega, tiitellehtedega ja kaanega..tuleb ikka kogu hing sisse köita. Mõtlesin kõige soodsamaid variante ja fännasin Oriflame Wellness elustiili tutvustamist ning uute teadmiste omandamist. Uuel aastal ma veel reisin! Et kõik mahuks 24 h sisse siis tuli kõigest 2h und, mis pole tervislik.

Neljapäeval toimus Eratreening.ee ühistreening Toomemäel. Väga palju energiat oli üle ja see mägi tundus lõpuks ometi köki-möki üles joosta. 4 korduse asemel tuli minul 5, sest oli seda särtsu sees. Aega läks 1:18:13 ja distants kokku 5,85 km. Palju sellest ajast kulus harjutustele nii mäel kui sirgel. Öösel taas õppisin, lugesin, püüdsin selle ja järgmise kuu plaanid kokku panna. Taas ööpäeva peale 2h und.

Reedel sõitsime maale rahu nautima. Toksisin kõrgelt puult kõik ploomid alla, kuus esimest tillukest oli valminud. Õun, kurk, tomat, pirn olid oma aias teemaks.

Laupäeval korraldasin JÜG 26.lennu B-klassi kokkutulekut. Lihtsalt olin kinni pannud toreda koha Jõgeval nimega Ateljee. Olin varakult kohal ja valmis kõiki kallistama. 26st tuli 18 kohale kui ma ei eksi - juhuu! Õhtu/öö oli huvitav, saime uut infot ja tunnustada üksteise saavutusi ning tantsida, külastada 10 viimasega pubi. Ilma alkoholita oli päris lõbus nii mõnelgi, vabad ja õnnelikud inimesed. Taas 2h und. Hommikul käisime naisperega metsas seenil ja olime lihtsalt metsas vaikuse ja rahu rüpes. Maakodu annab palju väärtust elule juurde.
Vastupidav korilane
Pühapäeval olin nagu torisev siil. Väsimus jõudis lõpuks kohale. Sõit bussiga Tartusse ja siis tore lõunauinak. Ilm oli fantastiline, kuid lihtsalt magasin maha. Kohe unest toibudes 15 km jooksu, pidi olema keskmine SLS 145 aga tuli 159, mida ma ei usu..nii lihtne ja tiksuv oli. Seega vöö või kell? Kumb teist mind petab? Igatahes pimedas ja linnatulede saatel need kilomeetrid läbitud said ajaga 1:49:23. Kätekõverdusi hakkasin ka tegema 2*10 igapäevaselt, sest kõige nõrgemad lihased on rinnalihased ja alati peale ühistreeningut, kui teeme kätekaid, tunnen lihasvalu. Loomulikult jälgisin ka Hannese ultrapingutust ja olin uhke kui lausa teine koht saabus ja 200km piir ületatud sai.


Nb! Kui ma kirjutan puhkasin, siis see tähendab üksnes trennist vaba aega. Sel ajal teen palju muud innustavat ja loomulikult täistööajaga tööl käin samuti :)

6h plaan on omale see naiste rekord võtta. Näis, mis saab ja millised konkurendid rajal. Enesekindel? Just!

Nüüd mõned pildid nädalavahetusest:
Kiilike lendas vanaema kaunistama

Vanaemaga kivi otsas
Seenelised

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar