pühapäev, 17. september 2017

17 nädalat jooksulainel

15 nädalat Hasso treenitav olnud. Nüüd sai juba isiklik rekord parandatud ja on veelgi suurem motivatsioon hea õpilane olla. Talvel minu põhi saab lõpuks ka laotud. Aasta 2018 suured võidud, hoidke alt!

Esmaspäeval oli päev peale maratoni, milles tuli uus isiklik rekord. Pidin tunnike aktiivselt jalutama, kuid see piirdus reite kangeks minekuga ja 1,75 km jalutuskäiguga. Olin ka eelnevalt Tallinna peal palju liikunud.

Teisipäeval puhkasin.

Kolmapäeval käisin Hannesega Haanja 100 plaane arutamas, alati on hea kogenud ultrameeste tarkusi kuulata. Sai sörgitud 6 km ja aega kulus 32:44. Pulss küll näitas imelikke numbreid, aga rääkimistempo oli. Jalutasin ka mõned kilomeetrid.

Neljapäeval  jalutasime Reioga Toomemäele ja tegime ühistrenni. Treener andis nõu ja nii meil see vihmasabinane jooksu-kõnni-võimlemise-kätekõverduste ja venituste trenn tehtud sai. 8,29 km ajaga 1:15:37. Pulssi näitas maksimum 223 l/min, mis oli ikka väga müstiline, vahetasin ka patarei, kuid endiselt üle 200 on maksimaalse pingutuse juures. Ehk taastumisvärk. Keskmine pulss oli 129 l/min.

Reedel puhkus Mäetaguse mõisas ja spas. Sõime head ja paremat ning nautisime mullivannis ning saunades vedelemist.

Laupäeval puhkuse lõpp Mäetaguse mõisas ja spas.

Pühapäeval võistlesin ja võitsin. Iisaku Rahvajooks
Nb! Kui ma kirjutan puhkasin, siis see tähendab üksnes trennist vaba aega. Sel ajal teen palju muud innustavat ja loomulikult täistööajaga tööl käin samuti :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar