kolmapäev, 9. august 2017

Rekordinaine proovib - Toiduväe tooteid

Kunagi märkasin Marise postitust FoodPowerist ja mõtlesin, et mis segast juttu üks inimene võib kirjutada. Ei taha kuidagi uskuda, et 50g magusat pole võimalik järjest ära süüa. Nüüd kummardan ja tänan soovituse eest. Tõesti nii marjaselt magus ja jätkub pikemaks perioodiks.

Meilid olid väga viisakad ja proovipakk saabus päris oodamatult pirakas. Ütlen ausalt, et sain kõrval poodides endale head sõbrad, sest jagasin oma rõõmu ka naabertöötajatega. Tänagi käis üks tore noormees küsimas täpsemalt, et kus neid veel leida võiks ja kes mina olen. Lisas veel, et soojas toas jäid mummud kleepuma üksteise külge. Soovitasin hoida kuivas ja jahedas.
Asusin sõbraga Anne kanali ääres uudishimulikult tooteid arvustama.

Esmalt snäkid. Lisaks olid ka porgandi toorsnäkid. Minu lemmik oli tšilli, teisel kohal küüslauk ning kolmas ja ka väga mõnus porgandi maitse. Sõber hindas küüslauku parimaks, arvas, et õlle kõrvale sobiks ideaalselt nagu küüslauguleivakesed (need jämedada pulgad) maitselt. Hind on 3.20 e-poes.
Järgmisena said suhu rännata marjarullid. Nendest me kumbki vaimustuses ei olnud, kuid leian, et hea asendus lapsele kummikommide asemele. Söödavad kuid mingit elamust ei pakkunud. Hind 3.20.
Parim neist minu arvates kirss, sõbra arvates mustsõstar.

Siis saabus parim kraam. Marjamummud- milline besee maitse. Mustsõstramummud olid ka. Mmm, ideaalne ja paksuks ei jõuagi end neist süüa, sest väga magus on. Vaieldamatult lemmik maasikas. Hea uudis on see, et kõik maitsed on segatopsis olemas, et saada aimu millist edaspidi tellida/osta. Hind 2.50
Topsid sobivad pärast kivikeste, marjade või muu huvitava hoiustamiseks väikelastele.
Ühel hetkel ujus ka pardipere kohale.
Kodulehelt leiab palju lisainfot, miks tooted on mahedad. Tööl on imelihtne oma vahepala pakist võtta ja nautida. Vähe kaloreid ja puhtad maitsed.

Kus Tartus/Tartumaal neid osta saab?
Viide
Soovitan kindlasti magusahulludel proovida. Täitsa luksus kohe enda isusid rahuldada ja mitte üle süüa. Usun, et neil toodetel on tulevikku ja tänan võimaluse eest kõike seda katsetada ning teiste tuttavatega jagada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar