laupäev, 26. august 2017

Rekordinaine proovib-Oriflame tooteid

Oriflamega on mul olnud selline vihkan-armastan suhe. Esimest korda kuuldes mõtlesin, et täiesti hullud müügimutid nagu Tupperware esitlejad või eks teate ka neid "osta, see on parim, osta veel". Kindlasti oleneb palju inimesest, kes ja kuidas seda infot edastada püüab. Tänaseks olen fänn.

Kuna olen juba eelmisest aastast vahelduva eduga Oriflame vitamiine/kokteile tarbinud, siis midagi halba pole öelda. Tunnen, et tooted toetavad minu arengut. Eriti pani silma särama ja südame tuksuma kui Ksenija Balta Oriflame ilusaadikuks valiti. Lisaks väga kaunis blogija/Arctic spordi supertreener Krista on ka tegelenud sedasorti soovitusmüügiga. Tahaks isegi sama särav ja kaunis välja näha.

Mul oli võimalus Eveliga kohtuda, kes õpetas mind meikima ja lisaks sain väga suure üllatuspaki tooteid. Esialgu oli plaanis "Tule ja õpime meikima" töötuba, kuid järjest tekkis loobujaid, mis oli veidi kurb - igapäevaselt sellist ekstra koolitust ei korraldata. Ürituse idee sai alguse sellest, et endiselt leidub inimesi, kes sooviksid õppida oma loomulikku ilu rõhutama, kuid puuduvad sellealased teadmised.
Kuidas, miks, mida, kuhu ja milliseid ilutooteid enda näole kanda? Ometigi soovib igaüks vahel end särama panna. Äkki järgmisel korral tekib kindlaid tulijaid rohkem, kes hindavad korraldust ja teadmisi, mida võiks iga naine omandada.

Igatahes tundus nagu oleksime väga kaua sõbrannad olnud ja kõik sujus. Valmistasime trühvleid-imeliselt maitsvad! Sõime minu valmistatud dipimaterjali (nuikapsas, kurk, nektariin, vorstisigarid, lillkapsas) ja läksime sujuvalt elu-olu juttude juurest meigilainele.

Ma sain nii palju targemaks. Õe ja ema õpetan ka nüüd nippidega paremateks jumestajateks. Kõiki asju ei tahaks isegi kirja panna, sest seda peab ise tegema/kuulama ja kogema. Olen ikka oma harva plötsimisega täiesti raisanud tooteid ja lõpptulemused on kehvad olnud. Lisaks meeldib ka mõte, et ilu algab seestpoolt-vitamiinid/mineraalid. Sain ka komplimente ilusate kulmude ning suurte silmade eest - loomulik ilu.

Lisan pildid.

Dipikraam
Trühvlid- tumešokolaad, kohupiim, maasikamaitsega valgupulber.
Polnud varem nii palju meigiasju näinud, uhke!
Üks silmaalune tehtud, teine ilma peitekreemita- hämmastav kui vähe toodet peab nahale kandma ja kuidas sellist tulemust saavutada. Palju lihtsam kui eeldasin- igasuguseid "määrin punast huulepulka" ja muid Youtube meigigurude trikke ei peagi enam harrastama.

Enne ja pärast. Esimesed harjutused, et kunagi juba osavam olla.
Supid, eriti see tomati variant sobib isegi maitsestamata jogurtiga tipiks segada. Supid toitvad ja nagu päris, lihtsam ja kiirem ning väiksema kalorsusega.

Lausa retseptiraamat on olemas, et võimalikult rikkalikuks muuta toidulaud valgupulbrite toel.
Kokteilid. Olen kiires elutempos blenderis veega vahtu ajanud ja kõhutäidet saanud/magusaisu kaob päris kiiresti kui järjepidevalt tarbida. Õnneks kolm maitset tänu millele saab vaheldust pakkuda.

Igatahes mina soovitan proovida ja eriti kui soodustused on nagu praegu. Minu truu abiline astaksantiin pea poole soodsamalt kui muidu- tuleb kasutada võimalust. Kui soovid lisainfot, siis kirjuta mulle, või hakka ka kliendiks SIIN.

Mulle meeldib see, et lisaks iseenda ilu eest hoolitsemisele saab ka soovi korral reisida, oma äri luua ning kohata palju edukaid, töökaid ning elu tõeliselt nautivaid inimesi.

"Sinu unistused, meie inspiratsioon!"

Info oriflame.ee lehelt

Mina tänan võimaluse eest!

6 kommentaari:

 1. Nii ilus oled sa meigiga aga siis olen mina, kellel pole kodus mitte ühtegi meigi asja:D Ma lihtsalt ei oska. kunagi kooliajal proovisin ja jäi jubedalt laiguline, lisaks ripmeid ei saa värvida, kuna silmad hakkavad kohe kipitama. Olen igasuguseid asju proovinud kuid ei suuda.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Usu mind, mina laenasin väga tihti oma õelt, kes minust noorem ja samuti väga laiguline ning jube tulemus jäi. Usun, et sullegi kuluks siis koolitus ära. Kõike selgitatakse aeglaselt ja keegi viltu ei vaata :)

   Kustuta
  2. Oleks siis Tallinnas ka midagi nii huvitavat.. Aga mind mõnitati mu meigi pärast, eks see on ka oma mälestuse jätnud.

   Kustuta
  3. Tallinnas isegi rohkem võimalusi ;)
   Võin infot jagada kui huvi.

   Kustuta
  4. Näiteks toimus just https://www.facebook.com/events/132212370722908/?ti=cl
   Kindlasti tuleb veel, hoia silmad lahti. :)

   Kustuta