reede, 25. august 2017

Mõtteid

Usun, et kes on näinud mind treenimas, see teab, et naljalt ma asju lohakalt ei tee. Palun parandamist või püüan uue seeria hoolikamalt läbida. Hing kogu teekonna vältel sees!

Kui ma näen, et keegi teine võiks korralikumalt harjutusi sooritada, siis püüan jätta arvamuse eelkõige endale seetõttu, et mitte haavata. Ehk on inimesel mõni rühiprobleem või muu kriitikat mitte taluv poolus. Seega arvan, et minust treenerit ei saa - olen heameelega treenitav ja näitan nii pühendumust. Õnneks olen avastanud teisi alasid, millega end toita ja samas õnnelik olla. Jooksmine jääb kahtlemata suureks kireks.

Ma usun, et sõuaksin, ujuksin, sõidaksin rattaga päris edukalt ka, kuid minu elujärg ei võimalda veel nii suuri ampse võtta. Äkki kunagi teeks triatloni lambist või mõne muu võistluse, sest ma tahan näha, kas tõesti on nii hull otsest trenni tegemata peale lennata kui vaim on valmis "ära panema". Ma usun, et viimaseks ei jääks.

Olen hull egoist? Oh ei, ma lihtsalt väärtustan end 100% ja leian, et olen iseenese armastuse tuhandega ära teeninud. Julgen viimaks pea püsti ja selg sirge kõndida ning oma mõtteid jagada. Mõnel päeval on need kirkamad kui teisel, kuid ka see käib kogu elu juurde.

2 kommentaari:

  1. Ämbriga teel ehk kas seenele minek?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Sel aastal seenele pole jõudnud, aga korrastama platse küll.

      Kustuta