esmaspäev, 17. juuli 2017

Rekordinaine proovib - PULS Nutritioni tooteid

Peale seda postitust SIIN, kirjutasin erinevatele tootjatele, et näha, kes vaevub vastama ja milline on suhtumine ning kas üldse kolmas spordiblogija ja Eesti rekordinaine 24h jooksus võib koostööle loota. Energiat ma kulutan igapäevaselt ja süüa meeldib väga. Katsetada uusi asju samuti ja kohati kaalub maitse üle tervislikkuse. Seega, süüa võib mulle alati saata ja olen valmis ausalt arvustama.

Kõige positiivsemalt vastas ja koheselt proovipaki pani teele PULS Nutrition Eesti. Kiiruse eest kindlasti plusspunktid. 
Ootamatult suur pakk ja oi kui palju head sees
Mõned tooted on veel alles ja proovimata, kuid enamus on viisakalt tuttavatega jagatud tükikesteks ning isiklikule hinnangule saan lisada ka kahe spordikauge inimese kommentaarid. Mulle meenusid nii lõhnade kui esimeste ampsudega oma suved Soomes (elasin suvevaheaegadel paar kuud) ja selline maitse, mis manab silme ette ilusad hetked Turu linnas ja esimesed Soome maitsed - nostalgilised küpsised, Mehukatti.
Kaks alumist leiavad teinekord ka tee minu juurde
Minu lemmikuteks osutusid kõik tooted, milles leidusid kookoshelbed. Kui on šokolaadi, vanilje või kookosemaitset, siis olen ma müüdud ja söön hea isuga. Marjadega tooted, mida proovida jõudsin ei olnud väga minu maitsele, veidi liiga hapud ja mul on oma kiiks vaarikamaitsega (ei maitse ja paneb grimasse tegema). Samas tuttavad kiitsid ja väitsid, et ma olen lihtsalt pirts - nende võit, said suuremad tükid.
Kaks ülemist on alles, kuid tuttavad kinnitasid, et kindel paremusjärjestus on kollane, pruun ja punane.
Juustukoogibatooni viisin oma ülemusele prooviks ja ütles, et täitsa võiks vahel osta vahepalaks sellist toodet. Ise olin varem ka paaril korral soetanud, seega maitse on meeltes olemas ja hinne 5+. Meenutab mulle juustukoogimaitselist Tere kohukest. Sellele järgnevad batoonid šokolaadiga ning siis marjadega alles.
Trennieelsed panid võdistama, kuid proteiini shot tõi näkku eriliselt õõvastavad ilmed
Shotidega oli naljakas lugu. Soovitaksin neid osta kuhugi alkoholivabale peole, sest nägu pärast joomist teeb igasuguseid naljakaid asju ja huumorit jätkub kauemaks. Joogid on hapud ja võtavad korraks võdisema peale manustamist, kuid pärast on ka energiat kuidagi rohkem ja teeks kõik tööd/trennid korraga ära. Näiteks talgupäevadel saaks kindlasti hoogu juurde ning hein ruttu lakka. Minu pisike jooksutrenn sai ka kuidagi kiiremini läbi ja tunne endiselt energiline. Kofeiin mõjub. Cola oma oli parem kui marjadega. Marjadega oli kergelt magus-hapu ja kibe.

Proteiinivahvlid olid väga head ja pehmed (vähemalt šokolaadiga oli ja eeldan, et vanilli on samaväärne). Tavalised Kooli vahvlid on kõvad ja krõmpsuvad hamba all, kuid Pulsil olid sellised suussulavad ja julgen neid soovitada ning edaspidi ka ise osta. Sisu on ka loomulikult valgurikkam. Kuigi olen päris palju magusat söönud, siis kõht ei punnitagi nii nagu tavaliselt.

Proteiiniküpsised - päris maitsvad ja näevad välja nagu Jyväshyva suklaapisaraad (šokolaaditükkidega, imemaitsvad ning ühed mu lemmikküpsistest). On pehmemad kui minu lemmikud ja kindlasti täidavad rohkem kõhtu oma suurema proteiinisisalduse tõttu. Samas maitse ei ole midagi erilist ning apelsinivariant oli kehvem mingite kahtlaste tükkide tõttu. Hea asendus kaalulangetajatele, et tavalisi küpsiseid asendada, sest ei jõua neid nii palju endale kõhtu süüa - tekib küllastustunne ja isu saab rahuldatud. Samas kui võtta puhtalt maitse järgi, siis järelmaitse meenutab mitu päeva kapis lahtiselt seisnud küpsiseid. Seda viimast mainisid kaks trennivõõrast tuttavat.

Proteiinipulbri annan katsetamiseks Hobijooksjale, sest arvan, et kulub marjaks ära - eriti kui võistlusgraafik on nii tihe nagu temal. Kiirelt taastusjook sisse ja edasi!

Mõistan, et tooted on sisu tõttu oma hinda väärt. Tänan Pulsi võimaluse eest ja edaspidi tean, milliseid tooteid kiireteks vahepaladeks valida. Sisaldusest ja kõigest heast saab lugeda nende kodulehelt. Mina panin puhtalt enda mõtted kirja. Kui peaksin dieeditama hakkama, siis tean, et päris magusanäljas olema ei peaks.

4 kommentaari:

 1. Terviseblogis võiks olla tähelepanu pööratud ka toodetes sisalduvatele säilitusainetele ja kuidas noortele võivad mõjuda.

  Samuti küsida tootjalt, miks ei ole nimeliselt ära toodud mitmel tootel kasutatud lõhna- ja maitseained.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See siin on minu isiklik spordiblogi ja arvustus lähtuvalt maitsest/meeldivusest. Tervisealast nõu ei jaga - see las jääb spetsialistidele, vaid kirjutan oma loost ausalt. Alati on võimalus huvi korral tootjale kiri saata ja kõike ise uurida. :)

   Kustuta
 2. Oi, ülimalt lahke sinust. Minu siirad tänud. PS! Tolle ausa arvustuse põhjal tekkis huvi, et lähitulevikus mõnda Pulsi (mitte segamini ajada õlletootjaga :D) toodet proovida. Eeskätt tekkisid neelud vahvlite ja küpsiste peale. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pole tänu väärt!
   Soovitan proovida. Eeldan, et õlletootja proovipaki vastu poleks sul ka midagi. Hea tähelepanek. :)

   Kustuta