pühapäev, 30. juuli 2017

Kümnes nädal jooksulainel

Kümme on minu lemmiknumber! Sünnikuupäev on nii minul kui emal kümnendal ja üleüldse selline igati mind elus saatnud number. Matemaatika pole minu teema, kuid numbrimaagiat on alati põnev jälgida.

Juba kaheksas nädal Hasso jooksukava järgi treenimist. 

Esmaspäev
Aktiivne kõnd klubikaaslastega. Aega läks 1:23:52, keskmine pulss 136 l/min. 8,11 km sai jalutatud. Lõbus oli, sai korraks isegi ühel jalal hüpatud ja veidi ümber puude joosta teatevõistluse mõistes.

Teisipäev
Puhkasin.

Kolmapäev
Eratreeningu trenn. Kõik kohad olid kanged ja tundus, et maratoni läbimine alles annab märku endast - enne trenni tunne, et tuleb kergemat karistust paluda. Õnneks joostes läksid jalad korralikult tööle ja 6x500m tempojooksu joosta oli üllatavalt hea. Kindlasti on head jänesed ees, kes tempot päris alla lasta ei lase. Jooksukaaslastelt on nii mõndagi õppida. Oi ma olin rahul endaga peale trenni. Natuke jäi närima hingamine, näost peet ja hapniku omastada keeruline. Aega läks 1:09:44 ja kilomeetreid sai läbitud 8,60. Keskmine pulss 151.

Neljapäev
Kavas oli pulss lubatud kuni 155l/min, 12 km, võimlemine, 2x100m rütmijooksu, 2x10 kätekõverdust. Jooksin 10km, aega kulus 1:09:13, pulss 152 l/min. Lämbe oli, raske hingata - vabandused, vabandused.

Reede
Puhkasin. Käisin sõbrannaga Kabinas päikest võtmas ja ujumas. Eelnevalt oli õde võtnud kogemata mu päevitusriided maale kaasa ja tuli otsida oma vanad head trenniriided välja. Väga mõnus aeg oli sellegipoolest. Plaan Jõgeva Treff i külastada jäi vaid mõtteks, liiga palju asjatut bussiga edasi-tagasi sõitu.

Laupäev
Plaan üks oli maasikaid korjama minna. Teine oli spontaanne kutse Saaremaale reisikaaslaseks. Valisin teise, sest üle 10 aasta pole sinna kanti jõudnud. Igati lõõgastav minireis oli. Hommikul enne väljasõitu jooksin 25 km asemel 17 km, sest pirnlihas hakkas 16km järel endast ebameeldivalt märku andma. Kodus venitasin väga korralikult ja otsisin isegi ekstra venitusi Youtubest. Sai parem küll. Aega läks 1:56:08 ja keskmine pulss 145 l/min. 

Pühapäev
Joosta lubasin 10 km, et puudu jäänud kilomeetreid korvata. Läbisin siiski enne kella 21.00i 5km ajaga 32.38. Keskmine pulss 141 l/min. Pool on parem kui mitte midagi.

Seekord tuli trenni mõistes kuidagi poolik nädal, kuid annan andeks endale. Täitsin emotsionaalset karikat ja veetsin nutivabaaega meeldivate inimestega.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar