kolmapäev, 7. juuni 2017

Jäämäe veepealne osa

Blogimine on üks minu hobidest. Olen teda kasutanud oma emotsioonide märkimiseks ja eriti sündmuste jäädvustamiseks. Mida tundelisem postitus, seda rohkem tagasisidet või siis lugejaid. Samas peab tõdema, et on olnud ka perioode, kus mõtlen, et blogimine tuleb lõpetada ja keskenduda vaid jooksmisele ning olmele. Mingil määral kasvan iga aastaga ja filter hakkab ka tulema - kõigest enam naljalt ei kirjuta, kuigi vahel tuleb tunne, et võiks ju. Mida ei kirjuta, seda ei teata, kuid see ei tähenda, et mingisuguseid sündmusi pole toimunud.

Loodan, et suudan oma jooksudega süstida lugejatesse positiivsust. Eriti neisse, kes ei usu, et võiksid midagi olulist enda jaoks ära teha - "Te suudate! Saate hakkama!". Olen ju isegi täiesti tavaline naine, lihtsalt veidi hulljulge mõnikord. Mul on tohutult õppida veel, alustades õigest hingamisest jooksu ajal (just, lugesite õigesti). Usun, et uuel aastal, kui mitte juba varem olen suutnud luua endale meeldivama keskkonna arenguks. Ülioluline on kõik, mis meid ümbritseb. Kõigil on oma piirid ja tundepagas, mida tuleb kaasas kanda igapäevaselt. 

Praegu peaksin kirjutama oma elulugu edasi, kuid pastakas ei taha sõnu paberile vedada. Seega saite ühe minipostituse.

Viide

4 kommentaari:

 1. Ise proovin tsensuuri enda blogis peal hoida, sest kõike ei soovi avalikult kirja panna. Eeskätt väga isiklikku
  ja tundlikku infot. Väga harva lasen rihma lõdvemaks, kuid sedagi kontrollitult. Põhieesmärk on siiski osaletud jooksuvõistluste kajastamine ning sportlike-tervislike eluviiside propageerimine. Lisaks eneseanalüüs. Samas, kes oskab ridade vahelt lugeda, võib nii mõndagi teada saada.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks see selline tunnetamise küsimus ole. Sageli võivad kirjutaja mõtted ja lugeja arusaam erineda teineteist. Püüan ka üldiselt hoida fookust jooksudel, kuid vahel tuleb liigseid emotsioone sekka.

   Kustuta
 2. Arvan, et lugejatega oma emotsioonide ja tunnete jagamine aitab luua paremat sidet ehk pole teps mitte halb. Osavalt doseerituna ja serveerituna. Eks enda avamine eeldab-nõuab ka parajat portsu julgust ja usaldust. Samuti on see üks võimalus enda väljaelamiseks, sest enda sees pole tervislik eeskätt negatiivset hoida. Usun, et inimesed oskavad hinnata ausat ja siirast blogijat, nagu sinu puhul ka alles selgus. (Blogiauhinnad)

  VastaKustuta