teisipäev, 2. mai 2017

Keda valisin mina?

Nüüd on taas aeg valida parimaid blogijaid. Eelmisel Eesti blogiauhindade jagamisel oli minu kirjanurk neljas spordiblogi. Sel aastal võiks ju esikolmikus olla? Kui keegi väga palju hääletada sooviks, siis võib  ühelt IP aadressilt kuni 5 häält jagada SIIN

Tegelikult pole enam sellist kirjasoont või õigem oleks öelda, et pole tahtmist enam nii palju reklaamida ja jagada end erinevates gruppides. Kes teab, see teab - kes loeb, see loeb. Ja mis peamine, ma ise olen tänu blogimisele saanud nii palju kauneid meenutusi oma teekonnast. Kui poleks kirjutanud, siis ega nii täpselt ei teaks millega hakkama sain.


Ise oleksin valinud sel aastal parimaks spordiblogiks http://ultraspordist.blogspot.com.ee/. Ühel töövestlusel aasta eest tulid jutuks hobid ja kui mainisin, et plaanin 24h jooksu joosta, siis võrreldi mind antud blogi autoriga "sama hull kui Rait Ratasepp". Kõik oli sõbralik ja peale vestlust viisin end kurssi, et kes see mees on. Sellest ajast loen ja hoian pöialt.

Aga nüüd minu väljavalitud:
Arvamusblogi: https://estonianwithabackpack.com/ 
Aasta uustulnuk: https://maratoniaasta.wordpress.com/
Meesteblogi: https://www.facebook.com/mistegelikultloeb
Tervise-ja trenniblogi: http://iseoledpaks.blogspot.com.ee/
Spordiblogi: https://healthymargit.com/

Oli veel tuttavaid ja toredaid, kuid valisin just sellised, mis mingil viisil mind möödunud aastal rohkem puudutanud on. 

Väga palju tuleb postitusi ja eks igaüks sooviks tunnustatud saada, kuid vali südame järgi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar