laupäev, 27. mai 2017

Juttu siit-sealt

1.06 saan minna ja vestelda asjatundjatega. Saan aimu, mis minuga toimus/b depressioon, läbipõlemine või hoopis täiesti normaalne reaktsioon erinevatele läbielamistele elus.

Arvasin, et enne seda "päästvat"  kuupäeva end kokku võtta ei suudagi. Kõik justkui näris ja häiris ja tundus võimatu. Mingil perioodil ei teinud trennigi enam. Ainult töö ja koju sööma/magama/koristama. Ootasin​ puhkust ja tegin riste kalendrisse. Otsustasin ka suve jooksul otsida uue töökoha.

Praegu puhates on juba asi hoopis teine. Trenni tahan teha, kõik võimalused arenemiseks on olemas, mitte küll nii ideaalsed kui oma peas ette kujutasin, kuid siiski stressivabamad kui varem. Kindlasti oma ülemõtlemine tegi ka kõike hullemaks.

Leppisin ka sellega, et tuleb see ülikooliplaan veelgi edasi lükata. Sel aastal on nii põhikooli kui gümnaasiumi lõpetamine perekonnas ja majanduslikult ei ole minu õppima minek kuidagi võimalik. Lasteaed, üür ja muud kohustused vajavad töölkäimist ja jooksmisest ei taha ka loobuda. Küll see enesega rahutegemine on keeruline.

Toitumise sain korda, vähemalt väsimus ja peavalud on läinud. 300g kaalu ka. Mul on oktoobrini aega endaga tegeleda ja vormi annab parandada. Peagi on nädal ka jooksukava järgi treenitud. Eile sai maantee ääres joostud 21,22 ajal ja nauditud seda rahu maakohas. Ainult enda sammud ja tahe areneda.

Eesmärk on Haanja100. Tuleb hoida järjepidevust ja nautida teiste võistluste mõõdukat läbimist seni kuni kaua oodatud võistlus aset leiab. Aega on nii palju veel..kuid samas see on positiivne(mul on aega treenida ja paremaks muutuda) ja iga treeninguga jõuan lähemale üritusele.

Ainsaks maratoniks jääb Staadionimaraton Iisakus. Tulge ka!

Poolmaratoni läbin Narvas. Ei võistle nii palju kui eelmisel aastal ja pühendun paarile olulisemale.2 kommentaari:

 1. Väga isuäratavad toidupildid, mul hakkasid lausa neelud käima. Peabki poodi varusid täiendama minema. :D Soovin sulle rohkem positiivseid mõtteid, jõudu, kannatlikkust, edu ja meelerahu. Et sinu unistused täituksid!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oli mu postitusest kasu ka, innustas poodi liikuma. :D
   Tänan, seda kõike läheb kuhjaga vaja. Alati on tore tagasisidet saada!


   Kustuta