laupäev, 28. jaanuar 2017

Ja lood on nii

Kui viirushaigused võtavad kontrolli, siis tuleb vaid loota ja tahta edasi treenida kui aeg soosib. Veidi veel säilitada külma närvi ja olen taas rajal. Kahjuks sel korral siis nii, et pidin oma jooksukava unustama ja olema valmis ravima ning und valvama, sest ka teised olid haiguste tõttu maas, kes varem sellisel ajal toeks on olnud. Positiivsust aitas säilitada see, et ma ise jäin terveks. Suurendasin oma D-vitamiini kogust ja tuju on juba talvise aja kohta hea. Ükskõik kui palju plaane ja varuvariante välja mõelda..alati on elul oma üllatus varuks.

Sellegipoolest mõjub tubane eluviis kehvasti. Kaal tõuseb järjepidevalt, sest toidukogused on sarnased töö- ja trenniajale. Järeldus minu puhul- kui raskeks ei taha minna, siis tuleb veel rohkem liigutama hakata ja mida varem seda parem.

Seoses järjekordse treeningpausiga tekivad igasugused mõtted. Kaks sammu edasi ja kolm tagasi ning taas alustada pole üldse tore, kuid vaimselt võib ju kasuks tulla selline kaos. Vaatamata kõigele tuleb edasi liikuda.

Märk juba tervemast lapsest:"Mul on luba kiiled lalad, pean vasti tillujooksule minema vist!"
Foto autor: Margit Partei

4 kommentaari:

 1. Sa oled nii tubli inimene. Ükskord on haigused läbi ja saad jälle treeninguga alustada ja kaal ja toitumine loksub koos sellega ise paika. Keha mäletab,iga uus algus läheb aina kergemaks. Olen ise selles faasis, kus nädal tagasi peeglisse vaadates ja kaalule astudes sain shoki. Mu riided ei valetanudki;)! Nüüd olen terve nädal 100% panustanud, trenn paigas, toitumine juhtus ise ja enesetunne ning peegelpilt teevad meele heaks ja hing laulab lausa! Päikest sulle ja ilusaid jookse! Sa oled suurepärane ja ilus!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan kiidusõnade eest!
   Tore, et oma lugu jagasid. Annab lootust. :)
   Sullegi kõike kaunist!

   Kustuta
 2. Kui toimetuste kõrvalt aega on, siis tee toas trenni,oma keharaskusega mahub tegema ka väiksemas toas,plank,kükid,kõhulihased,täis veepudelitega biitseps,õlgadele.30 min iga päev et ei peagi vaid õues või hallis trenni tegema või spordiklubisse minema

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks ma oma kavas kinni, tuleks kasuks kindlasti. Hea mõte :)

   Kustuta