laupäev, 3. detsember 2016

Kas lubadused aastaks 2016 said täidetud?

Minu lubadused aastaks 2016 olid järgmised:
 • "Uuel aastal hakkan koguma jooksukilomeetreid. Kui juba valgem aeg, siis proovida vormi paranedes ka linnast maale jooksu. Tartu-Avinurme." Linnast maale ei jooksnud, kuid kaks 24h jooksu said läbitud. Oli positiivne jooksuaasta ja kõik isiklikud rekordid said parandatud.
 • "Jõuan rohkem treenima välijõusaali." Paar korda jõudsin, kuid see piirnes rohkem jooksujärgse venitusega. Käisin spordiklubis mõned kuud enne täielikku jooksuhullust.
 • "Saan sõbraks toitumiskavaga ja kaalu alanedes ka kiirus suureneb natuke." Ei, ei, ei! No kuidagi ei läinud toitumine, selles osas olin laisk. Sageli on toit ainuke asi, mis lohutab. Ehk peaks sunniviisiliselt kohvi tarbima hakkama, et kuskilt kiiret energiat ammutada? Pole vist eriti hea mõte. Tegelikult kevadeks võiks kergem olla küll, kuid toitumiskava ilmselt mängu ei võta. Eks näis kas järgmisel aastal läheb selles osas paremini.
 • "Püüan võimalusel võtta osa Tartus toimuvatest jooksupidudest." Üks sarjake sai läbitud, seega võin öelda, et õnnestus.
 • "Keskendun rohkem positiivsele ja vingun vähem. Teadagi tõmbab negatiivne mõtlemine (kirjutamine) negatiivset veel rohkem ligi. Positiivsed mõtted, motiveerivad kirjutised ja kõik hakkab taas aina paremini minema, halamist on nii endal kui lugejatel tüütu pidevalt jälgida. " Ma ikka ei muutu, vingun endiselt. Vähemalt suutsin ka positiivset leida.
 • "Raskel ajal parem ootan selle möödumist ja püüan edaspidi sellest mitte nii suurt numbrit teha. Küll läheb paremaks." Ootamisest midagi ei muutu, peab tegutsema. Tegutsesin ja muutus. Mõnel hetkel tundub, et hullemaks, kuid enamasti on rahu hinges.
 • "Osalen vähemalt viiel järgmisel aastal toimuval jooksul." No välja tuli 15, seega suur eneseületus sai tehtud.
 • "Olen õnnelik kui pereliikmed on terved ja katus pea kohal." Kahjuks sel aastal on Grete väga tihti nohune ja jälle olengi hoolduslehel. Sünnipäevamelu, üks jõulupidu jäävad ära ja minu jooksudega on lood kehvad. Jaanuarist alustan uuesti jooksukavaga, kuid sel kuul püüan kuidagi oma eluga hakkama saada ja teha kõike nii nagu jõuan ajaliselt. Üürikodu on olemas.
Üldjoontes oli aasta täis muutuseid ja rohket arengut. Üritasin anda ülevaate oma läbitud jooksudest ja sain ohtralt tagasisidet. Inspireerin ja lähen väga korda inimestele, keda ma isegi lähemalt ei tunne. Lugejakirju on tore saada, kiita olen saanud ja tublidest võiksin ehitada endale elumaja lausa. Ebameeldivad anonüümsed pole siia jõudnud õnneks.

Järgmise aasta lubadused pole veel välja mõeldud, kuid ilmselt lähiajal tuleks nad kirja panna, et järgmise aasta lõpul saaks endale taas näpuga näidata. 

6 kommentaari:

 1. Sa oled väga tubli tüdruk, ma jään ootama su uue aasta lubadusi juba. Pekki küll.. ma pean sinult õppust võtma ja ka lõpuks liigutama end uuesti hakkama. Ei saa niimoodi enam.. :(

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :)
   Hakka muidugi, juba TÄNA! Kaua sa ikka endale katteta lubadusi annad.

   Kustuta
  2. Ma ju juba suutsin ühe kuu vastu pidada kuid siis läks tööl see graafik nii hulluks, et ma lihtsalt ei jaksanud, olin ju 6 päeva veel järjest tööl ja kellaajad olid ka mingi 9:30 - 20:00.. Ja sa tead ju, et väljas ma jooksmas ei käi ja siis üks sõbranna kutsub mind üldse jaanuarist revalisse üle aga ma ei tea.. aga see oleks fbi jutt. Sulle soovin ma edu ja jõudu ja ära anna alla! :)

   Kustuta
  3. Eks nii nende töögraafikutega meil kipub olema. Tee nii nagu õigem tundub.
   Tänan! Püüan mitte tosse nurka visata :)

   Kustuta
 2. Väga uhke aasta ju! See kuu aega on ju päris ok kehale ka puhkust anda..ära muretse :) küll uuel aastal leiad jälle võimalusi jooksmiseks. Ära enda vast liiga kriitiline ole :) Kindlasti uuel aastal teed jooksudes tegusid jälle ning muidu tuleb ka hea aasta.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Võin rahul olla. Eks veidi võtab harjumist, et ei saagi teha nii nagu peaks/võiks sel kuul. Loodan, et uuel aastal uued võimalused. :)

   Kustuta