reede, 11. november 2016

Minu esimene jooksutrenn rühmaga

Kõik algas sellest, et sain kirja treenerilt nimega Hasso Paap. Kutsuti tutvuma trenniga, kuna aga olin Prantsusmaa EM-iks valmistumas, siis esialgu ei süvenenud pakutavasse. Nüüd kui juba mõned jooksud on tehtud ja enesetunne värskem, siis otsustasin võimalusest kinni haarata ja proovima minna. Muidugi lapsele õigeks ajaks hoidjat oli keeruline saada, kuid õnneks möödunud neljapäeval kõik klappis.

Esimese asjana otsisin kirja uuesti välja, siis lugesin Eratreening.ee leheküljelt hinnangud ja treeneri õpingud, saavutused läbi. Sain kindluse, et võiks proovima minna küll.

Ühistreeningud toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti algusega kell 18.00. Novembris toimuvad mõlemad treeningud siseruumis (A le Coq spordihoones). Asukoht on minu jaoks ideaalne ja mingit ekstra bussisõitu ette ei pidanud võtma.

Kui tavaliselt rühmatrennides (Les Mills) on esimesel korral väga kohmetu olla, siis seal võeti juba riietusruumis täitsa omaks ja räägiti, et milliseid treeninguid on tehtud. Usun, et selline pisikene seltskond sobiks paljudele algajatele (sel päeval oli kohal 5 treenijat + treener). Harjutused näidati ette ja jooksud olid rahulikud sel korral. Kerelihased said treenitud. Kodus üksi tehes kindlasti sellist toredat rühmatunnet ei teki. Kõik olid äärmiselt sõbralikud ja ka nali ei puudunud asja juurest.

Olen rahul, et katsetamas käisin ja soovitan teistelgi minna. Kindlasti lähen veel vahelduseks koos teiste omasugustega liikuma. Koos on ikka palju kergem ja aeg läheb väga kiiresti.

Kui üksi ei julge minna, siis võib ka sõbra/sõbranna kaasa võtta ja minna tutvuma.

Facebookis leht Eratreening OÜ
Koduleht Eratreening.ee

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar