esmaspäev, 31. oktoober 2016

Tänane päev ja mõned vastused

Esimene minitrenn tehtud. Katsetasin 3 km ja rahulikult kannatas joosta. Tunne on parem kui peale Tallinna maratoni, kuid nädal on juba puhatud ka.

Tööl pole midagi muutunud. Rahulolematus, negatiivsus ja tüdimus läbi naljade on endiselt teemaks. Rahu minus on olemas ja eks näis kaua ma seda positiivset meelt säilitada suudan. Hea on liikuda ja saab taas tavapärase elutempo sisse.

Hommik oli raske ja Grete ei tahtnud nututa lasteaeda jääda, kuid õhtul juba kilkas, et tore päev oli. See temast kiirgav sõjakus on ka minus ja päris keeruline on sellega toime tulla. Ta teab mida ta tahab ja kui täpselt ei tea, siis nõuab ja peab saama...kompromissitu. Õnneks aeg aitab selles osas.

Toitumise osas on olnud soolaperiood, kus tahaks kõike friikartulitest kuni kartulikrõpsudeni. Nüüd on magusaperiood, eriti puuviljad ja erinevad magusad kohupiimad, koogid lähevad heaga alla. Üldse ei muretse ega keela paaniliselt, sest nagu tavaks minu puhul, siis seedimine on oluliselt kiirem mõnda aega peale ultrat. Toitumine läheb ka vaikselt tervislikumaks tagasi. Pudruhommikud juba toimivad.
Praetud singi, avokaado, merevaigu-kaerahelbepuder
Huviga ootan novembri lõpus toimuvat koormustesti, et teada oma seisust. Tuleb suurem analüüs ja peale seda saab mõistlikult edasi treenida. Vereproov näitab puudujäägid ja toitumine tuleb korda saada, et energia tuleks stabiilselt päeva jooksul peale ja kui kõik on hästi siis saab juba ultrasportlase moodi treenida.

On uuritud kas sain diplomi või rahalise preemia uue rekordi tegemise puhul. Paraku 24h jooks pole nii hinnas veel meie maal. On au ja kuulsus ja edetabeli tipus minu nimi. Tööl peab käima, pensionile varem ei saa ja sponsorid aknast ja uksest ei ründa.

Mis edasi plaanin?
Järgmisel aastal üks 24h jooks, äkki maraton ja mõni Tartu ja/või Ida-Virumaa lühem jooks. Üldiselt teha trenni vaikselt ja püüda terve olla.

Kas vigastusi ei karda?
Ette ei oska karta. Kui tekib, siis tuleb ravida ja õppida sellest ajast midagi. Eks ma siis loeksin ja kirjutaksin rohkem.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar