reede, 9. september 2016

EM Prantsusmaal ja minu plaanid

Pean ausalt tunnistama, et infolehte pole jõudnud vaadata väga täpselt. Uurisin vaid esialgu summasid ja mõtlesin, et no mul küll ei ole rahaliselt võimalik seda suurt kogemust omandama sõita. Samas nii väga tahtsin uuesti 24h jooksul osaleda ja kui kuidagi ei saa, siis tuleb proovida ja äkki veab. Õnneks projekt Stardipaik.ee keskkonnas leidis toetajaid ja minu sõit saab teoks. Eile said lennupiletid ostetud juba. Põhjus miks liigselt jooksu kohta ette ei uuri on tegelikult lihtne..seda huvitavam minul on. Staadionimaratoni kohta ma samuti ei uurinud eelnevalt väga palju ja tänu sellele ei tekkinud mingeid ootusi ega unistuste purunemist. Oligi tore ja nauditav ööpäev.

24 h jooks toimub Albis. Kuupäevadel 22 ja 23 oktoober. Jooksurada on näha SIIN (uudishimust pidin ikka eelmiste aastate videoid otsima). Rada on umbes 1100 m pikk. Seda huvitavam on minul. Staadioni kogemusele veidi midagi lisaks. Kuna mulle meeldib joosta pikki, tasaseid ja sirgeid teid, siis mulle sobib. Paljude jaoks igav, kuid maitse üle ei vaielda. Omi mõtteid suunata on loodetavasti pikemal rajal veelgi meeldivam.

Palju on uuritud, kas olen endale pinged pannud peale seoses sellega, et mind paljud inimesed toetanud on. Pean vastama, et ei ole. Lähen end ületama ja 24h jooksul võib väga palju asju juhtuda, nii häid kui halbu ja kõigega tuleb arvestada. Tervist tuleb hoida. Eesmärk üle 153 km joosta. Suuremad eesmärgid on ka loomulikult, kuid neid jagan vähestega. Enamasti kui midagi siin blogis luban, siis teen teoks ka. Loomulikult olen kõigile tänulik ja püüan anda endast parima, kuid ainult teistele näitamiseks seda teekonda ette ei võta. Ikka enda pärast ja kui ka teised pärast uhkust saavad tunda, siis on kõik korda läinud. Kui mõelda reaalselt, siis enamus osalejaid on ikkagi kogemustega vanemad jooksjad, mina aga alles algaja oma ühe jooksuga ning kogun kogemusi, et kunagi tulevikus suuremaid ja uhkeid rekordeid püstitada saaksin. Treenin järjepidevalt edasi ja õpin aina juurde selle ala kohta.

Millest ma unistanud olen?
Kunagi ületada maagiline 200 km piir

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar