pühapäev, 21. august 2016

Trives Kambja tervisejooks III etapp

16.08.2016

Taaskord läksime jooksja Ulviga koos Kambjasse 5km tervisejooksuringi läbima. Seekord ei jooksnud Kambjasse, vaid valisime kiirema ja mugavama lahenduse ning sõitsime bussiga. Vihma sadas ja olin eelnevalt veel bussidega maale ja tagasi liikunud, puusad ja jalad oli kanged istumisest lausa. Peale Kambja tervisejooksu viimast etappi oli veel vaja teha jooksukavas olev kilometraaž ära ning siis alles mõnusalt kosutav kuum dušš ja pikali voodisse maandumine. Täitsa tore, kuid väga väsitav päev oli.

Rada oli igal korral veidi erinev ja viimasel ehk kolmandal etapilgi üllatas distants oma uhke "kopsumäega" ja vihmaga joosta oli ka veidi teisem tunne. Kolmanda jooksu tulemusi vaadates selgus, et olin teine naine. Kohti ei jagata, kuid igati hea tunne endal, et täitsa hästi läks, kuigi laskumised ja tõusud pole minu teetassike. Vahelduse mõttes igati tore üritus.

Kõik etapid olid 5 km pikad.
Esimene etapp aeg 25:10
Teine etapp aeg 26:28
Kolmas etapp aeg 28:18

Nagu näha, siis rajad muutusid järjest raskemaks. Õnneks viimasel etapil suutsin mõne tõusu joosta. Muidu oli ikka pulss väga laes ja pika sammuga kõnd sobis tippu jõudmiseks hästi.

Soovitan järgmisel aastal kindlasti minna ja rõõmsalt läbida see tervisejooksu sari. Tore oli näha perekondi koos jalutamas ja erinevaid tublisid liikujaid. Registreerimistädid olid vahvad ja positiivselt meelestatud, ümbrus oli looduskaunis, jooks oli tasuta ja värskes õhus.

Info: http://www.kambjasport.ee/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar