Tule minu Tiimi!

Hei!

Mõtlesin, et elu on liiga lühike selleks, et põdeda pidevalt kellegi teise arvamuse pärast ja otsustasin, et proovin Oriflame Wellness elustiili sulanduda. Ärivõimalus kõnetab kui on siht silme ees ja julgus proovida. Eelarvamused lükkan kohe ümber.

Minu katsetavad postitused leiab:
https://jooksublogi.blogspot.com.ee/search/label/Oriflame

Viimane otsus sai selgeks siis kui õppisin end jumestama ja nägema seda visiooni, mida Oriflame edasi kannab.

Üleval enne/pärast koolitust. Ei võta isegi viite minutit aega kui asi käpas. Kolmas pilt on esimene iseseisev katsetus ja alumised juba progress. Kõik on õpitav! Aitäh, Eveli, koolituse eest! Näonahk on tunduvalt paremas seisus kasutades õigeid tooteid. Minu areng igas elu valdkonnas jätkub...
Elu on täis võimalusi - haara kinni!

Kunagi pole hilja õppida uusi asju.
Iga naine võiks mõne lisanipi enesekindluse- ja armastuse suunas õppida. Mulle meeldib naturaalsus, kuid teisiti on ka väga vinge elada.

Viimasel ajal on väga vähe kliente käinud poes, kuid pea iga mööduja astub sisse- välimus loeb ikka nii palju. Julgetakse rohkem küsida ja ostetakse, et ainuüksi muljet avaldada.

Klienditeenindaja on firma visiitkaart, seda otseses mõttes. Tunnen, et olen oma kohta väärt ja peeglid suured sõbrad, imetlen end ja tean, et see kõik pole mingi beibendus, vaid reaalselt kättesaadav kõigile naistele, miks mitte ka meestele.

Tule kodust välja või kutsu koolitaja enda juurde- tasub kuhjaga. Mina koolitasin edasi nii õe kui ema särama ja usun, et iluahel jätkub.

Tellisin soodustuste ajal stardiks vajalikud vahendid ja tooted on ülihead- õde kasutab Loreali ja veendus, et hind ja kvaliteet on tema silmis Oriflame toodetel kõvasti parem.

Varem kasutasin Wellness vitamiine ja praegu järjepidevalt astaksantiini. Ilu algab seest. Kõik toetavad ideaalset nahka/tervist ja rahulolu enesega.

Proovi ja sa ei kahetse!

Sain prooviks testeri näohooldussarja kreemiga 20+ vanusele ja nüüd tellisin kogu kompleti 80+€ asemel alla 50€ hinnaga- milline kokkuhoid sellise tulemuse saavutamisel. Usun, et aastad lähevad suure kaarega mööda minust tänu toodetele, mis elu ilusamaks muudavad.

Kirjuta mulle karmenlepp@gmail.com või hakka ka kliendiks SIIN.

4 kommentaari:

 1. Ma ise ka Oriflame'i toodete kasutaja ja ka ustav klient keskkonnas. Ma vist ei saa su tiimiga liituda? Peab uus tulija olema?
  Aga sina oled vapustava muutuse läbi teinud. Meik on ka ilus. Täiega kahju, et ma ise tulla ei saanud. Imikuga paraku peab paljud asjad tulevikku lükkama. Teine kord ehk :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vägev!
   Uurin, aga tean uutest esialgu.
   Oh, tänud.
   Kindlasti kordame seda, lihtsalt peab kindel punt huvilisi olema, et koolitaja tühja ei sõidaks. :)

   Kustuta
 2. Mina oleks ka asjast huvitatud, kui kunagi veel midagi sarnast toimumas. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Rõõm lugeda. Annan märku siin all kui taas Tartus koolitused jms. :)

   Kustuta