Minu toetajad

See, et ma saaksin tegeleda kõige sellega, mis mind elusana tundma paneb on suuresti tänu mind ümbritsevatele inimestele.

Tütar Grete- Kui uuritakse vanaema juures, et millega emme tegeleb, siis ta räägib, et emme läheb tillujooksule. Ka Gretele meeldib joosta ja nii palju kui võimalust on, siis ka koos oleme jooksudel osalenud. Kunagi saab ta paremini aru, et miks ma tööl ja trennis alatasa pean olema. Iseloomud on meil väga sarnased ja tänu lapsele saan ka end analüüsida paremini.

Mu armas ema- Alati on tal õigus lõpuks, kuigi alguses saan oma tugevat vastuarvamust avaldada. Teeb alati rohkem kui tema võimuses oleks ja on ema, kes toetab alati, juhtugu mistahes. Kuigi me ei räägi jooksudest väga ja sport pole tema jaoks esmaoluline, siis sisimas on ta alati toeks ja tunneb uhkust. Vahel ongi sõnad üleliigsed. Õde, vend on samuti alati abiks kui toetust vajama peaksin.

Ida-Virumaal Heade jooksude sarjaga seotud inimesed- Ilma selliste toredate tutvusteta oleks elu palju hallim. Upitasite mind kõrgemale ja kaugemale oma positiivsusega. Tunnen toetust ja jõudsin tagasi juurte juurde.

Iisaku staadionil toimunud 24h jooks- Uskumatu võimalus saada kogemus ja näha, kas ultrajooks on minu jaoks. Oleks võinud 6, 8, 10 tunniga ju alustada, kuid maksimalistina hüppasin 24h juurde ja tegin oma plussid ja miinused selgeks. Kohtusin inimestega, kelles on sisu ja nägin kuidas rajaäärsed toetasid ning lõpetades tunnetasin neid tunnustavaid pilke. Emotsiooni on raske sõnadesse panna.

I Avinurme heategevusjooks- Sain väga positiivse tunde ja nägin ka korraldajate poole pealt üritust. Kindlasti hindamatu kogemus. Paljud pisikesed olid juba päris suurteks sirgunud ja aeg jäi justkui korraks seisma. Meenutasin esimesi trenne ja elasin läbi kunagist kaotusvalu. Tänan kõiki, kes toetasid ja olid valmis osalema sellel üritusel!

Stardipaik.ee- Tänu sellisele platvormile sain oma ühest suurest murekohast üle, mis oleks takistanud minu teekonda Euroopa Meistrivõistlustele minemisel. Leidus 42 toetajat, kes leidsid, et mul on sellist suurt kogemust vaja ja julgesid oma raha minu sõidu ja varustuse heaks panustada. Siiralt tänulik Teie kõigi abile, minu võit enda üle on ka Teie!  Projekt.

Popsport.ee- Sain üle aasta tagasi soetada hea hinnaga endale pulsikell Polar M400 ja siiani on tubliks motivaatoriks ja trennid saavad ilusti analüüsitud. Ka jooksupüksid jõuavad õigel ajal enne Prantsusmaal toimuvat jooksu mulle kätte ja mugavus on tagatud.

Sporditoit.ee- Soetasin ülihea hinnaga geele. Väga suurepärane teenindus ja kiire asjaajamine. Lisaks ka täitsa Tartus olemas. Kindlasti annab energiat ja erinevad maitsed annavad hoogu juurde.

Oriflame.ee - Energilised naised edendamas tervislikku elustiili. Võimalused katsetada Wellness tooteid, mis järjepideval kasutamisel toetavad üldist arengut.


Rohi&Sasi  pakkus omapoolset allahindlust spordikaupadele. Soetasin joogipudeli ja jooksusärgi.

AS MEFO ja Blogit.ee kell Polar M430-aitäh, nii õigel ajal, et saaksin oma aengut jälgida ja edasi treenida.


Sõbrad/sõbrannad/tuttavad ja töökaaslased- Iga hea sõna on raskel eluperioodil tujutõstjaks. Kõik kiitused annavad tuge, et olen õigel teel ja ajan õiget asja.

Aitäh Mulle, et ma selline hulljulge olen ja unistusi täitma otsustasin hakata!

Kõik kirjutajad-joonistajad Facebookis, te annate samuti väga palju jõudu oma küsimuste ja soovitustega juurde. Näitate üles hoolimist ja tean, et olen hoitud!

Aitäh! Aitäh! Aitäh!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar