Mis blogiga on tegemist?

Alustasin blogi kaalulangetajana. Jälgisin toitumiskava, treenisin nii koduselt kui spordiklubis ja osalesin rahvaspordiüritustel. Nüüd on põhiliseks eesmärgiks joosta üha paremaid aegu võistlustel ja püüda end ületada igal sammul.Blogi on kopeering endisest avalikust iseendamotivaator.blogspot.com lehest. Kuna endine blogi muutus liiga isiklikuks siis sulgesin  ja kopeerisin siia  blogisse paremad jooksupalad. Sel aastal on tulemas erinevaid kokkuvõtteid jooksudest, kus kavatsen osaleda.

Kui spordiblogi, siis ilmselt eeldatakse, et jälgin kaloreid ja ajan järge kõiges. Paraku minu puhul see ei toimi, sest näen liiga mustvalgelt maailma ja viimaks olen masenduses ega naudi elu. Toitun tänasel päeval täpselt nii nagu mulle maitseb. Ei keela ega eelista üht teisele. Seetõttu ka pole ideaalvormis, aga tühja see vorm kui tegutseda jaksan ja õpin elu vabamalt võtma. Sportimist naudin ja see on põhiline selle blogi teema.

2016 aasta Eesti blogiauhindade jagamisel saavutas minu blogi neljanda koha. See oli suur üllatus, sest aasta varem olin number 13. Aastal 2017 saavutasin spordiblogide kategoorias auväärt kolmanda koha.

Kes ma olen ja kust ma tulen?

Olen Karmen. Pisikese tüdruku ema. Pärit olen Avinurmest (Ida-Virumaal) ja elan hetkel Tartus. Gümnaasiumiaastad käisin Jõgeva endises Ühisgümnaasiumis.

Unistusi on palju ja tee nendeni pole sugugi lihtne, kuid mõne ikka suudan elu jooksul täita. Olen maratonil (3.september 2015 SEB Tallinna Maraton 42, 195km jooksuhullust) osalenud ja üks linnuke on kirjas selles pikas nimekirjas. Aastal 2016 juba kõva rekordiparandus nii 10; 21,1 kui ka maratoni distantsidel, lisaks ka 24h jooksu uus rekord samal aastal.

2016 suursündmus toimus Euroopa Meistrivõistlustel 24h jooksus 22-23.oktoobril Prantsusmaal, minule kuulub Eesti naiste rekord 173, 319 km. Poleks iialgi osanud loota, et nii suur võimalus avaneb mul end teostada. Naiste edetabel

Viide
2017 algas keeruliselt, kuid Staadionimaratoni Eesti naiste rekord kuulub mulle ajaga 3:48:20. Minu teine rekord.

Muutun vaikselt rekordijahtijaks. See on ülim au - tõsta vaikselt Eesti naiste jooksutaset ultrajooksus ning staadionimaratoni raames. Kõik suur algab pisikestest võitudest iseenda üle!

4 kommentaari:

 1. Sa oled üks imeline Naine, eeskujuks meile kõigile!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Edu ja indu jätkamiseks.Oled käinud juba tubli tee jätkuva liikumise suunas, muutes selle oma elu osaks.Nii tubli.Tunnen sinuga ühtsust, sest minagi olin 78 kg, kui peale 3-ndat last uuesti käima, kepikõndima, sörkima ja jooksma hakkasin.Ma pole enam sama inimene ei väliselt ega ka sisemiselt.Arvan,et oleme väga tublid:) Soovin sulle parimat ja õnnitlen ka!:)

   Kustuta
  2. Tänan!
   Väga armas on lugeda, et on teisigi teekonnalisi.
   Super töö, et laste kõrvalt liikuma saad ja sullegi kõike parimat!
   :)

   Kustuta