neljapäev, 7. veebruar 2019

Jooksust ja minu plaanist

Liikumisblogi, jooksublogi- heal lapsel mitu nime. Võiksin ju kirjutada nädalat koondavat postitust või muud ettevalmistuse vôi varustusega seonduvat, kuid see pole huvitav. Ma ei tee seda, mis teised, ei kogu kilomeetreid..isegi ei jookse. Ei suuda täita treeningkava. Teen oma 12h tööpäevi betoonpõrandal liikudes ja nüüd ka tòöle hommikused jalutuskäigud. Iga treener ja tippsportlane kannaksid mu 10+kilogrammiga maha ja soovitaksid kaalu jälgida. Seda teen ka vahelduva eduga, emotsioonid dikteerivad.
Näiteks aitasin sektsiooni kokku panna ja tööl üritan kiire ja hooliv teenindaja olla

Mulle meeldib võistlusi läbida, kuid üksi rada nühkida pole eriti lõbus enam. Suusatada ja jalutada on ka hea ning ujuda ja batuudil hüpata. Lisaks on kohati sääreluud hellad olnud. 3x12h järjest annab ikka tunda. Säästan nii tegutsedes vaimujõudu ja tahet liikuda. See tempo pole tappev ja kõik on võimalik. Vormistamise küsimus.

Jooksuaega saab ju mitmeti tõlgendada.

Igatahes 24h jooks saabub peagi ja seni püüan mõtted mujal hoida. Kui see mitte ülemõtlemine toimib, siis saan peaga palju hetki enda jaoks meeldivaks suunata. Teised teemad, tegevused ja null rutiini ning "pean tegema, sest õiged sportlased ju teevad".

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar