laupäev, 2. veebruar 2019

Elu autojuhina

Alustasin autokooliga Jõgeva Ühisgümnaasiumis 2010, tegin 5 sõitu ja kaks korda teooriaeksamit koolis. Õppisin 3 aastat auto üldehitust. Aastad möödusid ja alustasin 2017 sügisel taas autokooliga Õppesõit OÜ-s. See õpe venis ja venis, kuid 27.11.2018 sain oma juhiload. Auto sain soetada 15.01.2019 ja elu muutus.

Mul on palju rohkem aega. Varem ärkasin kell 6 ja tööle pidin jõudma 8:45. Bussisõit/ootamine võttis aja ja laps oli ju vaja lasteaeda ka toimetada. Hommikud olid väga stressirohked. Võiks öelda, et olin surmväsinud iga 12h tööpäeva lõpus. Koju jõudes käisin pesemas ja lugesin parimal juhul mõne muinasjutu lapsele ning jäin ise silmad pärani lakke vahtides uut hommikut ootama. Jaluta, jaluta- oota busse.

Puhkasin pidevalt nii, et saatsin tütre bussiga 85km kaugusele vanaemade hoida, lihtsalt selleks, et ise veidi magada saaksin. Suvel on traditsioon, et laps ongi maal. See mõjub üllatavalt hästi silmaringile ja üldse arengule..ikkagi mitu põlvkonda koos elamas.

Nüüd saan ka ise sagedamini maakodus käia ja päevavalgust jääb ülegi. Saan asju mugavalt transportida ja elu on palju mõnusam.

Asjaajamised sain tunniga aetud. Varem kappasin üle poole päevast ringi ja tundsin pidevat kurnatust. Elu on mõnus.

Elagu liikumisvabadus!


2 kommentaari: