kolmapäev, 30. jaanuar 2019

Vaheldus võistlusjutule teeb head!

"Vaikimine hõbe, rääkimine kuld!" Minu puhul siis kirjutamine kuld. Saan oma emotsioone väljendada-vajadusel lahmida ja ainult minul on õigus teada, mida selliste postitustega saavutada soovin.

Eelmise postituse tagasiside oli hämmingut tekitav. Suvaline katse keerutas nii palju tolmu üles. Siiski vanad suhtejüngrid ei saagi enam nii hästi aimu kui äge on üksi elada ja teha kõike nii nagu parasjagu tuju on. Peaksin tundma süüd, et mul pole abielu või huvi meeste vastu, kes naisi väärtustada ei oska? Kindlasti mitte.

Mis kõik välja tuli. Kes ikka kommenteeris, sel ikka mõni luukere kapis kippus olema. Ma sain naeruteraapiat. Tõesti koomiline kuidas võib kümne suvalise mehe pärast armukadetseda- järelikult pole ikka kindel oma väljavalitus.

Hästi tore oli teada kui labane inimene ma olen ja põhikooli või algklassi tasemel kirjutan. Naised, me oleme ikka ühed igavesed uudishimunäljas plikatirtsud. Igaüks luges nendest üldistavatest ridadest välja erineva loo. Rikutus on oma peas.

Luban pühalikult, et kirjutan peagi jooksmisest edasi..no sellest, mis kedagi ei salva. Piletid Soome said ostetud ja elu on ilus.

Milline peaks minu mees olema? Selline, kelle sõna maksab ja kes teab, et minuga saab läbi tule ja vee minna kui vaja. Tean oma väärtust, seega tean mida soovin.

Oh jooksuaeg!

8 kommentaari:

 1. Sinu probleem on selles, et sa ei suuda tagasidet adekvaatsena võtta. Aga võibolla on asi tõesti sinu harituses, kuigi sellele pigem ei viitaks. Aga eelmine eksperiment oli tõesti selline nagu ta oli sisutühi. Kui kirjutad tolmuüleskeerutavalt siis ole ka tolmuks valmis, lihtne! Mina olen oma abikaasaga väga rahul ja usaldan 100% ning käinud tulest ja veest läbi aga isegi mind ärritas antud kontekstis teemapüstitus mis oli pigem lahmiv kui eksperimendimõõtmeid välja andev. Aga nagu sa rõhutad korduvalt sinu blogi sinu valikud aga ära siis jaga neid maailmale, kui ei taha konstruktiivset kriitikat ja raiud ainult oma.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Miks minule ei või jääda oma arvamust? Nõustun, et on ka teisi arvamusi, kuid see on juba minu otsustada, kas kuulda võtan. :)
   Oma asja tuleb alati ajada. Maailm ei ole vaid nunnu linnulaul.

   Kustuta
 2. Kui võtad julguse teha midagi nii labast ja alatut teiste inimeste suhtes, siis võta ka vastutus ning aktsepteeri kriitikat, mis sinu suunas lendab. Äärmiselt kibestunud ja õel inimene teeb midagi sellist. Ma arvan, et selline inimene ei väärigi kaaslast, kes on nii silmi pimestavalt egoist ja enesekindel ega saa aru, kus läheb intelligentsi ja lolluse piir. Lugedes punkti, kus mehe väidetavalt kaebasid naiste üle, et nad olla liiga hästi haritud, kuid eluvõõrad tekkis mul suur küsimark. Vabandada iseenda haritust sellega, et elutarkus justkui seest poolt välja paistaks ja teha seejärel UHKUSEGA säärane "eksperiment". Kes vähegi süvenes sellesse saab aru, et sealt peegeldub just vastupidist. Pigem jäi mulje, et need mehed tulid oma ILUSATE ja TARKADE naiste jalutama, et end vahelduseks ehk naisest targemana tunda. Ükski tark inimene ei tee sellist "eksperimenti". Pigem tundus see vabandusena, et taaskord upitada ennast ja veidigi nina püsti ringi käia, sest kõik 10 meest ju tahtsid Sinu pärast üle aisa lüüa. Kuna mainitud oli ka, et mõnega läksidki jalutama, siis see juba ületas eksperimendi piiri. Saades kätte nende meeste jaatava vastuse oleks pidanud see eksperiment ka lõppema. Vastuta oma tegude ja sõnade eest. Pole mõtet naerda vihaste kommenteerijate üle, kes üritavad Sind raputada ja Sulle mõistust pähe tuua.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See on just nii nagu teie loete. Üks mees kaebas eluvõõra kaasa üle. Mina pole kuskil väitnud, et uhkusega seda tegin. Mis selles halba on kui inimesed suhtlevad omavahel?
   Mis on mõistus?

   Kustuta
 3. Ma ei kommenteerinud eelmist postitust kuigi alustasin seda mitmel korral.

  Mina usun armastusse ja koosellu. Usaldan oma mees täielikult ja usun, et ka tema mind.
  See jalutama minek sõltub väga paljudest asjadest. Ja tähelepanu vastas soo poolt on igati meelitav. Ole sa nii armunud kui tahes.
  Kui mulle kirjutaks mõni sõber ja kutsuks jalutama, siis ma ikka läheks, mis siis, et olen abielus. Sõpradega võib ju ikka jalutada ja juttu rääkida ja ka muresid kurta kui neid antud ajahetkel olema peaks. Kui mu meest kutsuks mõni tema mõni sõbranna jalutama, las läheb ja kui ta peaks veel olema nii hea sõbranna, et talle saab ka midagi usaldada, seda parem.

  Kunagi keegi tark inimene ütles, et kui mees teisi naisi üldse ei vaata siis on ikka asi hirmus, sest miks ta peaks siis sind vaatama.

  Mulle tundub, et noored naised tahavad sageli nö valmis meest. (Meest, kes on tugev natuur, emotsionaalselt tugev, enesekindel, jõuline, minu kui naisega üdini arvestav jne) Aga seda on keeruline leida, kui mitte võimatu. Kokkukasvamine tuleb ajaga. Kooselu tähendab üksteisest hoolimist, pidevaid läbirääkimisi ja kokkuleppeid ja sealhulgas ka kompromisse ja järgiandmisi.
  Mina ise ei ole “valmis” ja ideaalne abikaasa (tihti olen ikka oma mõtetega kimpus ja emotsionaalselt haavatav) ja see on loogiline, et ka mu mehel on keerulisemaid aegu.
  Kui peres on lisaks ka väike laps, siis on üks dimensioon kohe juures. Tekkinud on nö armastuse kolmnurk.
  Kõigil on eri vajadused ja nõudmised üksteisele.

  Kas abielus on kogu aeg liblikad kõhus tunne. Oh ei. Ja jumal tänatud, et pole. Oleme koos olnud 11 aastat. Sellest viis abielus. Minu mees on minust väga erinev. Ta on mulle väga palju õpetanud ja mina talle. Siiani suudab ta mind üllatada ja ma õpin teda siiani tundma.
  Mina olen arvamusel, et nii vanemlikke oskusi kui ka kooseluks vajalikke oskusi on võimalik juurde õppida, see ei ole mingi geneetiline kood ja oskus, mis sünniga kaasa antakse. See oskus areneb elu jooksul.

  Sulle aga jõudu ja jaksu. Usin, et üksi on ka tore aga olen praeguka väga rahul.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan pika ja sisutiheda kommentaari eest! Sõpradega jah, kuid juhututtavate või võõrastega on ju ikkagi juba asi truudusetuses.

   Minagi sooviks kunagi valmis meest nö..tugevamat natuuri kui ise olen
   Egoistlikku ja sihtidega. Ilmselt ma ei oska vastassooga sellisel kompromissitasemel suhelda. Isegi abi võtan vastu vaid viimase õlekõrre korral.

   Kustuta
 4. Unusta mehed, Sul on hoopis naist vaja. Läheks äkki õhtul kirikuaeda kõndima. Emmanuelle.

  VastaKustuta