pühapäev, 6. jaanuar 2019

Survestatus ja trots

Tunnen sageli, et pean miskit tegema, sest teised ju teevad ja nii on justkui õige. Näiteks peale ultrajooksu tuleb üsnapea end jooksma saada- mina vedeleks kaks nädalat voodis, kuid elu nõuab liigutamist.

Viisakas oleks kaalu jälgida ja sportlase vormi taga ajada, aga mulle sobib see naiselik pehmus rohkem. Kohati tuleb küll tunne, et appi kui käest end lasknud, aga siis meenub, et mul on ju hea olla- ei pea piirama. Minu elu ei saa keegi teine elada. Kuigi hästi põnev on püüda utoopilisi eesmärke lihtsalt, et elus värvi oleks.

Praegugi peaksin jooksukava jälgima, aga käisin viimati 10.detsember, appi eelmisel aastal, jooksmas. Ei põe üldse, sest lihased on tööpäevadest taastumas ja lisaks enese liigutamine oleks juba liig. Õnneks on peale kahte tööpäeva võimalik puhkuselainel ujuda ja matkata Taliharja Vanakurjal. Veebruaris käin vaatan kuidas 24h nautides möödub ja ootel on Heavy Metal Ultra. Tuleb üks mõnusalt pingevaba aasta.

Muidugi veidi paneb mõtlema, et võiksin mahtu koguda jooksuga tööle ja koju, aga autoga tahaks ka ju sõitma hakata. Esmalt leida see õige..valitud audi osteti eest ära kahjuks.

Seega kui keegi teab töökorras Audi A3-e kellelgi soodsalt müügis..siis olen üks suur silm ja kõrv!


8 kommentaari:

 1. Mis aasta autot otsid? Ja mis hind oleks sinu arvates soodne? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Audi A3 Sportback 1.9 R4 TDI 77kW ideaalis ja max 6000€
   Aasta võiks olla 2000+ ikka

   Kustuta
 2. Audi A3 2.0 quattro 125kw 6000 eur Ermo Tõntsu FB-s :)

  VastaKustuta
 3. Oled enda jaoks selgeks teinud ka, et kas sõidad rohkem linnas või maanteel ja millest tuleneb esialgne valik Audi A3 diisli kasuks?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nädalavahetustel maanteedel, nädala sees rohkem linnas. Mulle meeldis 4,5l/100le keskmine kütusekulu ja päris karp ka välja ei näinud. Teine ja kolmas variant on Kia vôi Toyota.

   Kustuta
 4. Üldiselt soovitaks vaadata pigem mõne ökonoomsema bensiinimootoriga (Honda, Toyota vms,) auto. Ainult kütusekulu ei saa auto ostmisel vaadata, sest see on ainult üks kulu paljudest auto omamise juures.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ilmselgelt ma vaid kütusekulu ei jälgi, aga siia eepost ka ei kirjuta. Tänan nõuannete eest. Mõistan, et paljud soovitavad seda marki, mis endal kestnud on.

   Kustuta