teisipäev, 22. jaanuar 2019

Mis rikub dieeti?

Emotsioonid. No need dikteerivad liiga palju minu elus. Kõik on nii nagu mina tahan või muidu...
Grete õhtuhämasuses mänguväljakule ehitatud lumetugitooli nautimas

Jah, tuleb postitus rubriigist "Homsest hakkan korralikuks". Täna viskasin 20:40 kõik teadmised kus see ja teine ning õgisin mitu pihutäit krõpse, coca-colat peale ja pool kaussi mandariine.

Tegelikult hakkas kõik motivatsioon maha käima kui sain teate, et mind viiakse teise vahetusse ja minu tööpäevad algavad 25.01 asemel juba 24. Mulle meeldib kui on rutiin. Asjad on paigas ja mul on kindel hoog sees. Paraku elu viskab kaikaid ja ikka päris parajalt.

Plaanid tuli teha ümber. 21.01 sõitsin õega maale tütre järgi ja tegime pisikese sünnapeo ka. Oleksin jäänud kauemaks..no suusatama ja kelgutama, kuid plaanimuutus tõi segaduse ja otsustasin Tartusse tagasi tulla. Mängisime lapsega veel õhtupimeduses mänguväljakul.

Täna oli suurepärane päev. Perekondlik Aura veekeskuse külastus. Sain kõik lihasvalus kohad lasta veel lahti masseerida. Jooksin vees ja suplesin, mullivannitasin. Laps oli hoitud ning torudest liu laskmine oli kõige vahvam tema jaoks. Tänaks veel teenindajat, kes sobivad riided aitas valida.

Kui vees sulistatud, käisime ka kurikuulsas Mc Donald'sis. Laps sai mänguasja ja püüdsin valida hästi. Salati- kastmeta ja kanawrapi, millest pool sõi laps. Vesi ikka teeb kõhu eriti tühjaks.

Siis peagi saabus õhtu ja mõtlesin kuidas päevast päeva ringi tuhisedes aeg kaob. Polnud enda toitu eelnevalt valmistanud ja kohe maksis kätte.

Nüüd ma siin kurjustan endaga, et selline emotsionaalne ahv olen ja püüan homme paremini. Kaalunumbrist 66 oli saanud 63.6, kuid nüüd tuleb taas tõus...iseendasaboteerija.

Ah, homme paremini. Uus päev, uued võimalused.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar