kolmapäev, 23. jaanuar 2019

Miks just Liis Org mitte Erik Orgu?

See oli vahva kui uuriti, et kes mulle toitumiskava valmistas. Kuuldes nime arvati, et see naine on Erik Orgu tütar või abikaasa. Kahjuks pidin pettumust valmistama ja minu teada neil midagi ühist peale tervisliku eluviisi polegi.


Oleksin ju võinud vana Sven Lõhmuse koostatud kava jälgida, kuid 1500 kcal päevas süües langeksin kiiresti omadega kraavi. Liiga vähe süüa - tagantjärgi tarkus.

Sel korral jälgisin paljusid tegijaid sotsiaalmeedias ja silma jäi just Liis. Ta näeb ilus välja- terve ja tugev, naeratab ja on eluga rahul. Muidugi on ka läbielamisi, kuid võtab kõike kogemuste ja saavutustena. Mulle meeldib tema suhtumine.

Lisaks olen jälginud mida tema võib süüa ja seal pole kuiva kanaga midagi pistmist. Mitmekülgne ja maitsev. Isegi kaneelirullid ja jäätis on aeg-ajalt lubatud ja vorm tuleb.

Minul sai 10 päeva kava jälgimise alustamisest ja kadunud on täpselt 1kg. Ilmselt oleks kaotus suurem kui poleks sellist jonnipäeva olnud, kus suhu rändas rämpstoit. Olen rahul, kõht on täis ja meel on hea.

Vahel vaatan Liisi videoid. Motiveerivad küll. - Viide

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar