pühapäev, 30. detsember 2018

Vana minemas-uus tulemas

Suurepärane on teada, et peagi on see õudne aasta läbi ja ees ootamas võidukas "ma olengi kõige parem" aasta ja keegi ei saa mind takistada juhul kui oman enesekontrolli. Püüan näha emotsioonide taha ja olla selline rahulik naisolevus.

Lubadusi uueks aastaks ei anna. Soovin omale autot ja kodu (ideaalis 3toaline korter veidi linnast väljas). Loodan, et suudan Gretele pakkuda elamusi ja kasvatada temast enesekindla ja elurõõmsa tütarlapse. Ilmselt olen ka valmis uueks suhteks, sest läbisaamine iseendaga on korda saanud.
Soovin kõigile rahulolu ja perekonna toetust.
Sõbrannaga sai kilomeetrike jalutatud ja kiikudes taevast jälgida ning elust lobiseda.

Millised on teie soovid/lubadused? Mida võiksin blogis muuta või milliseid väljakutseid kajastada? Kas teha ka võistlustelt otseülekandeid või piirduda emotsioonist kirjutatud postitustega.

2 kommentaari:

 1. Karmen, paar mõtet. Mul on hea meel, et sa oled taas ennast leidmas. Samas see on pikk protsess ja ka mina, kes ma seda enda uuesti leidmise protsessi 4a tagasi alustasin, olen aru saanud, et see iseendaga päriselt rahu tegemine võtab siiski aastaid. Aga ma arvan sa oled õigel teel, mõtle eeljoones iseendale ilma, aga arvesta kõigi inimestega kes su elus ühel või teisel praegu osalised on.

  Teise asjana, aastas on 365 päeva ja tegelikult pole ju vahet, kas alustada seda uut aastat 1. jaanuaril või 14. septembril.

  Samas on mul siiralt hea meel lugeda, et sa ennast analüüsid ja nüüd kenasti edasi suudad minna. Ilusat uue aasta algust sulle.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan sisukate kommentaaride eest. Kindlasti küps ma veel pole, kuid liigun paremuse poole. Tean, et ka teistel on õigus omi käimisi käia ja arvata vôi emotsioneerida- keeruline. Ilmselgelt ei pea kõik nii palju rügama ja printsesse herneteral on samuti.

   Nõustun, et kuupäevast ei olene miski. On vaja kindlat otsust, et teen ära ja enda heaks.

   Aitäh! Ilusat uue aasta algust!

   Kustuta