esmaspäev, 17. detsember 2018

Trennikeeld

Kõike mida teen hingega-teen hästi. Mõistsin, et minu isiklike võitude taga ei ole tohutud jooksukilomeetrid ega pidev süsteemsus, vaid töö. Liikuv töö on võti eduni. Julgus endale tunnistada, et klienditeenindaja olla on tore, arvaku ülejäänud mida tahes. Levinud arvamuse kohaselt minnakse koristajaks või müüjaks poodi, sest puudub kõrgem haridus või oskused midagi muud teha. Õnneks olen palgaga rahul, kollektiiv on tore ja tööd võtan kui trenni.

Nii mõnigi klient on maininud, et jõusaali ei pea vist me pärast minemagi. Koormus on meeldiv.

Varjuküljed on vähesed unetunnid ja kaootiline söömine. Mugavusõgimine stressi olukorras. Isegi pühad tööl olla on meeldiv. Kulutamise asemel saan koguda ja oma headust teistega jagada.

See on tore tunne kui teha tööd enda pärast, mitte analüüsida miks keegi ühte või teist ülesannet ei täida. Kus viga näen aitan ja kõik saab tehtud.

Jooksma võin minna kui unetunnid korda saan. Aastaid vähest und pole hea ja ringi murdmiseks tuleb keha teisiti käituma panna. Plõks vabal päeval 7.00 silmad lahti ja tegutsema.
Olin paar päeva 38.5 palavikus ja olen õnnelik, et vähemalt tööl jaksan käia. Puhata ma ju ei oska. Plaan on jaanuaris ja veebruaris puhata...viimane pikk puhkus oli 2017 novembris.

Puhkus tööst, et teha trenni ja võistelda. Kõlab ideaalselt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar