laupäev, 24. november 2018

Spontaanne laupäev ehk MyFitness Weekend 24.11.2018

Hommikul märkasin Gerly postitust, et ta on tulemas Tartusse. Ei teadnud miks või õigemini pole jõudnud olla kõigega kursis. Igatahes olin nõus pealinnaneiusid õigesse piirkonda juhatama. Tore üllatus..praktiliselt üle tee oli toimumas terve päev erinevaid trenne- ootasin lapsehoidja ära ja sain ka ise kahes trennis osaleda. Ainuke vabandus oli see, et olen tööl olnud ja rühmatrenne pole ju päris mitu kuud harrastanud.

Inimesi oli palju ja muusika vali, filmiti ja pildistati.
Esmalt katsetasin pulkadega trenni MyBeat Kristi Möldri juhendamisel. Alguses ei saanud mõhkugi aru ja päris ette ka ei roninud, kuid peagi sain asjale pihta. Lihtsalt lase end vabaks ja roki täiega. Vaene põrand, kes pulkadega peksa sai.

Teine trennike oli mu ülim lemmik BodyAttack. Jooksmine...seda oleks võinud veel enam olla. Kätekõverdustes olin nii nõrk, et lausa hale oli hetkeks enda nahas olla. Õnneks võhma mul on ja kui üldse kunagi treener olla soovin siis ilmselt see trenn või mitte midagi. Arenguruumi on kõvasti.

Kokku tund aega trenni ja hea tuju. Kolmandat trenni ei hakanud tegema, sest aitab mu taastuvatele jalgadele küll-uus omadus pidada piiri, mitte kulutada emotsioonist end tühjaks ja mõelda ette.

Pealegi sain 5€ eest kehaanalüüsi teha. Teadsin, et kaal on jama..aga huvitasid ka luud ja muud..need on korras. 4 nädalat dieeti..või no 550kcal vähem toitu päevas ja saan parema kaalunumbri ja ilmselt ka enesetunde. Jaanuaris tuleb see väga tõsiselt luubi alla võtta, aga täna saab valikuid suunata juba. Mõelda on ju mõnus.

Kes soovib võib võrrelda.
Täna
2015

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar