reede, 2. november 2018

Reedel "pidutsemas"

Kui juba kõik hakkab laabuma, siis tuleb ikka mõni komistuskivi ette. Laps suutis lasteaiast enteroviiruse (coxsackie viirus) üles korjata. Muidugi alguses hirmutati sügelistega ja kuna Grete meeleheitlikult hakkas jalgu sügama õhtul, siis tuli endal ka paanika juba. Õnneks peale ebameeldivat kõne pereõele, kes ütles, et ei oska aidata ja edasi uurides vastas "ei teagi" sain lõpuks perearstile aja ja diagnoositud.

Olen nii tänulik, et õde saab mu tööpäevadel ise valves olla ja taas hoolduslehte võtma ei pidanud. Unetunde on ilmselt liiga vähe, aga enesetunne palju parem kui "elu maha magades".

Tänased taastavad kuus kilomeetrit said samuti sörkides läbitud. Isegi õde tuli kaasa ja tundus, et talle meeldis, vähemalt tuju oli hea mõlemil (seda ei juhtu väga tihti, sest õelus on me vahel). Laenasin oma tosse ja riideid ning vabandused kadusid. Isegi lühikeste pükstega oli palav olnud. Keskmine tempo oli 7:17 kilomeetrile, mis minu jaoks oli liiga aeglane, aga algaja jaoks täitsa paras, isegi veel oleksime võinud tempot maha võtta, et vähem kõnnipause tuleks.

Helkurid külge! Püüan näidata eeskuju.
Nb! Kirjutamine aitab masendusest välja. Näen, et kõik polegi ainult kannatus.
Õe stiilinäide
Eile sai küünlaid põletatud ja tänagi mõtlesime neile, keda enam meie elus ei ole.

Kui keegi tahab mind kodust välja saada, siis kõige mõjuvam vist ongi "lähme jooksma". Jalutades peaks liiga palju vestlema ja poodlema ilma vajaduseta ka ei kisu.

2 kommentaari:

  1. Issand. Nii paljalt käime jooksmas? :D Loodetavasti õde ei külmetanud. Ma sellise tempoga külmuks vist küll kringliks. Tütrele kiiret paranemist! :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Tal oli juba peale esimest kilomeetrit palav ja kiirkõnnilõike tegi sisse. Soe õhtu oli tegelikult. Tuli endalegi meelde, et kui ikka trenni tehtud ei ole võib ka sellise tempo juures ka palavus tekkida. Haigus näitab taandumismärke, tänan!

      Kustuta