teisipäev, 13. november 2018

Mõni mõte

Homsest olen taas tööl ja mõne päeva pärast jälle jooksmas. Haavad paranevad kenasti ja liikumine on juba hoogsam.
Olen viimastel päevadel saanud nii mõnegi südamliku kirja ja tundnud end nagu mingisugune sõnumikandja või positiivne mõjutaja. Vaatamata madalseisudele olen taas heas auras. Tunnen end olulisena.

Näiteks õel oli täna ekstrahalb päev ja hea, et koolis saadud kahe pärast nutma ei hakanud. Huvitav mis vanuses see puutumatus tekib või mõnele läheb lihtsalt kõik hinge ja teisel on selline ah, elu läheb edasi suhtumine. Õnneks liikumine aitas ja sõbrannale rääkimine.

Taastumine on ikka "raske" töö, sest jõuab nii palju erinevat infot töödelda enda jaoks sobivaks. Kui mõtlen olulistele sündmustele oma elus siis tekib heureka moment. Ma ei saaks üldse olla see, kelleks ma täna olen kujunenud kui neid raskusi poleks ette sattunud. Ei oskaks pingutada ja lepiksin poolikute suhete või lugupidamatu suhtumisega enesesse.

Eneseväärtustamisest olen mitmeid raamatuid lugenud, kuid kõige kiiremini jõuab kohale sõnum järjepidevalt joostes. Kui kaks aastat tagasi olin armunud ultrajooksu, siis end taas leides saan aru, et minusugustele hingedele saavad vaid sellised eneseületused rahu tuua ja pakkuda turvatunnet, et saaksin kasvada suuremaks ning tugevamaks. Eriti hingelt.

6 kommentaari:

 1. oehh, said korralikult villidega jalad, päris karm :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma juba kahtlen, et villideta on võimalus selliseid vahemaid joosta, aga katsetamise teel vast leian lahendusi, et traumasi vähendada. Küüned on vähemalt korras ja jooksususs oli hea..lihtsalt mingi lisapehmendus tuleb leiutada sisekülgedele.

   Kustuta
  2. Vb jalad ära plaasterdada enne katsumust või siis teatud aja vältel vahetada sokke-tosse. Oleneb ka ilmast jms, et too lisategevus üldse kasumlikuks ja mõtekaks kujuneks. Eks tuleks katsetada ja/või teistelt nõu küsida. Miskid villiplaastrid jms ka olemas.

   Kustuta
  3. Eks läbi katsetamise lõpuks asi edenema hakkab. Tossud olid head, kuid nii pikk distants tõi välja puudused. Jälle veidi targem.

   Kustuta
 2. Ei. Sul on sobivaid tosse vaja, hea toss ei tee ville. Aga see leidmisprotsess on pikk ja vajab ka omajagu õnne.

  Ise kasutan Altriaid, 28h mägedes, null villi, null varbaküünt. Aga omale sobiva brändi pead ise leidma, siin soovin avalat meelt!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan info eest! Loodan, et küüned jäid ikka alles..sain mõttest tegelikult aru. Eks siis proovin õnne ja katsetan erinevaid soovitatud mudeleid. Mida kõike võiks ultral korda saata kui jalad terveks jääksid. :)

   Kustuta