reede, 23. november 2018

Elukvaliteedi parandamine läbi sörkjooksu

Haarasin lugemiseks raamatu nimega "Jooksmine kogu eluks", autorid Arthur Lydiard ja Garth Gilmour. Pani ikka mõtlema küll, eriti see pealkirjas olev lause. Minu elu poleks pooltki nii elamisväärne kui pärast otsust joosta ja tegutseda enda heaolu nimel. Näiteks viimati joostud 100 kilomeetrit tegi absoluutse ime. Tööl jõuan rohkem ja seda märgatakse. Ainevahetus on palju kiirem ja toidulaud mitmekesisem. Ei isuta enam liitriste jäätiste ja sefiiritortide suunas. Kõik justkui loksus paika. Ma saan end teostada läbi peaaegu kõigile kättesaadava vahendi abil (lihtne jalg jala ette liikumine) ja see tuleb mul hästi välja. Kõik on veel võimalik!
Näide paremast õhtusöögivalikust. Aedoad, tatar, lõhemedaljon, oliiviõli
Ei ole mul sportlastest esivanemaid ega suursponsoreid, vaid mul on midagi palju olulisemat-tahe! Ma olen läbi enda kogemuste mõistnud, et elu on väga lihtne tegelikult. Kui väga soovid ja panustad, siis peagi ka tulevad tulemused..mõnel on soovid veidi suuremad kui teisel, kuid kõigil meil on üks ja kordumatu elu ja seda tuleb elada tundega. Naudi seda lihttööd mida igapäevase leiva nimel teed! Aita kui märkad abivajajat! Jaga rõõmu! Liigu ja tee iseenda heaks!

Olen täna punktis, kus tunnen, et olen oma eluga rahul. Ühetoalises üürikorteris, poemüüjana töötades ja peagi viieaastast tütart kasvatades. Mul on võimalus areneda ja õpetada kõike, mida tunnen, et minu kasvatuses vajaka jäi. Kerjused ja rikkurid on ühel pulgal ning põnev on jälgida peegeldust. Kliendid on täpselt sellised milline ise olen...keegi ei saa tuju rikkuda kui ise seda teha ei lase ja lahendusi olukordadele leida. 

Viimastel päevadel olen korraldanud tütrele sünnipäevapidu. Iga väike paus läks kirjadele vastamisele ja planeerimisele. Nüüd peaks olema kõik korras. Paar kuud tagasi poleks ma saanud üldse sellise kiire eluga hakkama ja oleksin parema meelega teki all keras nutnud, aga sain end korda. Jooksmine kogu eluks ja kaovad igasugused mured, pähe tekivad lahendused ja uus lootus.

Mis on teie eludes muutunud?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar