esmaspäev, 15. oktoober 2018

Plaanid

Idee oma mõttesähvatuste avaldamiseks sain lugedes Raudmehe blogi. Tegelikult arvasin, et teen palehigis trenni ja viie kuu pärast teen üllatuse ja osalen kogemata Soomes Espoos 24h jooksul, kus mul läheb imekombel üllatavalt hästi. Tegelikult ei tule midagi pelgalt mõttest vaid tegevus peab ideed kõvasti toetama. Pool võitu on juba uues keskkonnas võistlemine. Siseruum ja ring ning osalejaid on mõnusalt palju. On mille nimel treenida.

Uuel kuul olen minemas Läti jooksule nimega Võimatu Jooks, loomulikult 101km, et panna end proovile. Tahtmine on olemas. Pulss liigub õiges suunas ja pisike tempotõus on ka tagasi jalas. Aitab katkestamistest ja hingevalust- lähen ja vaatan kuidas läheb. Pika trennina ju igati tore. Soovituse eest tänan Kristat.

Viimase ÖÖ unistus tuleb ka ära joosta. Mitu aastat olen loobunud osalemisest, kuid sel korral ei lase kellelgi oma soovi muuta. Nagu juba ühe pildi all kirjutasin siis..kui ma veel peaksin ütlema, et jooksmine pole minu jaoks, siis võib keegi tulla ja panniga mind lüüa.

Nüüd on lähiaja plaanid kirjas ja kerge olla.

Paar tuttavat, kes Läti jooksust kuulsid arvasid, et auhinnafondi pärast osaleksid isegi. Muidugi spekuleeriti huumorisoonega, et Eestis on nii kehv elu, et tuleb üle piiri minna elamusi otsima.

Tegelikult on hea ise lubada endale üritusi, kus ei ole suhelda tarvis (Eestis ikka satun vestlustesse) ja võib 100% keskenduda jooksule.

Ultrajooksudel on nii palju avastamisrõõmu. Kunagi võiks ju neid mägesid ka vallutada, aga esmalt rutiinsed ja siledad teed.

Kes on eelnevalt mainitud võistlustel käinud? Millised soovitused kaasa annate? Läbimisaegu/kilomeetreid võib ka all ennustada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar