reede, 5. oktoober 2018

Pisike analüüs ja edasi!

Sel korral on teisiti. Ei mingeid suuri avalikke lubadusi ega pinget. Iga päevaga liigun lähemale oma eesmärgile ja huvitav on näha kuidas elurõõm hakkab hinge tagasi voolama. Tuli analüüsida millal ja milliste inimestega suheldes suutsin tunda end võitmatu ja enesekindlana. Olen ju kõigest inimene oma emotsioonidega.

Järjepidevus trennilainel kadus..no las ta läks, järelikult nii oli vaja, et aidata endal jõuda punkti, kus võin  taas öelda, et ma saan hakkama. Tuli omandada õppetund. Unistada oli muidugi tore, kuid need polnud minu isiklikud, vaid kohandatud vastavalt ümbritsevale. Üldse on väga lihtne ennast ära kaotada kui soovida head ja pühendada oma aega eelkõige teiste hüvanguks. Esmalt aitad teisi ja siis vaatad kuidas ise hakkama saad - väga tüüpiline mina nii tööl kui eraelus. Nüüd on aga käes aeg, mil vajan ise abi ja just nimelt iseendalt.

Iseendamotivaator käivitus taas. Algkaal 66 kg ja endiselt 163 cm pikk. Tänaseks - 4kg. Rühmatrennid ja jõusaal ei suuda seda õiget tunnet tekitada, mida mina taga ajan. Seega sel korral oli asjatu kulutus, (lootsin, et motiveerib, kuid polnud ikka see, mida otsin) sest saali jõudsin vaid neljal korral..kolm neist olid kampaania raames treeneriga, et õppida kava ja masinaid tundma. Äkki kunagi leian seal midagi enda jaoks huvitavat, kuid hetkel tundub liiga aeglane ja hmm uimane. Seeriad ja kordused ning pausid- maitse asi

Nii hea, et mul olen MINA. See mina saab kõigega hakkama, mida vaid sihiks võtab. Ühtegi takistust ei ole kui on kindel siht, eesmärk. Kui praegu on populaarne väljend "mina viitsin" siis võtsin endale "mina tegutsen" mõttemustriks. Oh ei, see ei tähenda, et taas end läbi põletan, vaid teen nii palju kui vajalik. Samas lubades endale näiteks vabadel päevadel lõunauinakuid ja pool päeva mitte millegi tegemist täiesti süümepiinadeta. Nagu tarkadel on kombeks lausuda, et kõigeks on õige aeg. Siis minu aeg saabub 2019, kuid ma ei oota seda, vaid teen endast kõik võimaliku, et edasi minna.

Aasta tagasi septembris. Pilt illustreerib

3 kommentaari:

 1. Usun, et liigud õiges suunas. Meeldib suhtumine. Tubli! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tunnen sama. Taas on olemas see "ajan oma asja", teised võivad mida tahes öelda ja mõelda, aga minu rada jääb. Elame ju endale lõppude lõpuks.
   Tänud! :)

   Kustuta