neljapäev, 11. oktoober 2018

12 jooksutrenni hiljem...

*Elus on värvi
*Positiivsus hakkab tagasi tulema
*Iga trenniga kiiruse ja pulsi suhe paraneb
*Enesekindlus tõuseb
*Eesmärk paneb südame kiiremini lööma

Aitäh (ultra)jooksjatele, kes tundsid aeg-ajalt huvi minu seisu kohta (erilised tänusõnad Kristale ja Crisile). Nüüd olen tagasi ja loodetavasti tugevam ja veidi õppinud tehtud vigadest. 

Kõik millele lähenen emotsiooniga saab võimu. Tuleb maha rahuneda ja mitte lahmida, seega selle aasta sportlikud eesmärgid lükkan uude ja annan andeks endale valed valikud. Karm aga vajalik õppetund, et mina olen kõige olulisem.

Udune Tartu
Nii palju siis blogipausist. Miski hoiab veel tagasi, kuid kirjutan kui tunne tuleb.

Mis tunne on Eesti naiste 24h jooksu edetabelis kolmas olla? Pole üldse halb tunne. Kujutasin ette, et ma küll rõõmu ei suuda tunda ja nutan patja kui minu rekord ajale jalgu jääb, aga selle asemel oli uhke tunne ja huvitav jälgida võistlusi kõrvalt. Valus, aga ilus ala.

Kuidas ma nüüd äkki treenida jõuan? Muutsin suhtumist ja tean mida jahin. Jooksen enne 12h tööpäeva või vabadel päevadel kui laps on lasteaias. Õnneks saab juba tunnike ka kokkuleppel jooksus olla- meil on vanad medalid ja karikad. Uusi on vaja, seega tuleb trenni teha. Hetkel küll kimbutavad nohu,köha ja pisike palavik, kuid kõik on mööduv. Seega on nii kell 4 hommikul jooksutiir tehtud kui 22 ajal jalad kõhu alt välja aetud. Suurim takistus ja parim motivaator olen mina ise.

See ka veel, et juuksed jäävad alles. Stressis inimene võib iga pisiasja peale ärrituda. Föönitada ei viitsinud ja märg padi+hommikul juuste harjamine viis endast välja. Seega pikad patsid on osake minust ja tulen toime ajaplaneerimisega. Õlgadeni soeng tuleb kunagi vanaduses.

2 kommentaari:

  1. Tõbisena proovi mitte trenni teha ja ravi end ning puhka. Kiiret paranemist! Rõõm lugeda, et taaskord ülesmäge elu sul liikumas on. Igale mõõnale järgneb AlLATI tõus. ;)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Sain lapse haiguse endale. Püüan ravida ja loodan homme juba paremini tunda end. Jooksutiir tegi olemise värskemaks, aga tasub olla ettevaatlik ja puhata. Vahepeal oli küll tunne, et ei ole võimalik ja jäängi lamama, aga elu üllatab.

      Kustuta