pühapäev, 30. september 2018

Mis siis juhtus?

Kõige lihtsam on selgitada seda nii, et panin oma elu pausile ja ootasin. Uskusin, et sobitun ka viimaks perekonda, kus hoolitsetakse teineteise eest ja positiivsus võib saada normaalsuseks. Vähemalt oli au näha, et selliseid inimesi eksisteerib. Kui aastaid on sama plaat "ma ei viitsi, ma ei oska, ma ei taha" ringlemas, siis pole just kõige lihtsam end välja murda-tundus nagu võimalus lõpuks pääseda kuhugi, kus ka mina olen oluline.

Paraku jäi karm õppetund, et oleks pidanud oma asja ikka sama sädemega edasi ajama, mitte kuulama arvamusi sellisest tervist kahjustavast alast nagu 24h jooks ja tekitama endale filtri. Ilmselt püüdsin end muuta, kuid lõpuks ainuke õnnetu olin mina ise. Liigne headus võib endale valusalt kätte maksta.

Kindlasti kõik autokooliga seonduv võttis ohtralt jooksuaega ja nüüd ootan oma teist katset ARK-i sõidueksamil. Kui palju võistlusi ja häid emotsioone oleksin saanud kui seda lõpetamata teekonda poleks ette võtnud. Samas elu koosneb valikutest ja kui ma ühel päeval need load lunastan, siis loodetavasti ei kahetse seda otsust. Alustasin ma seda teed juba 2010 ja nüüd 2017 taasalustasin..kui selle aasta sees veel tehtud saan, siis oleks vähemalt üks eesmärk sel aastal täidetud. Järjepidevus on tulemuste alus, seda siis sel aastal sellises võtmes.

Viimati puhkasin pikemalt (2nädalat) umbes aasta tagasi ja järgmine kord on alles uuel aastal kui võin sellist luksust lubada.

Igatahes tean nüüd, et treenimata,väsimuse ja lisakilodega olen võimeline peale kolme 12h tööpäeva betoonil veel läbima asfaldil 44,400KM AJAGA 5:02:33. Seda Vytautase, apelsinimahla, paari pihutäie rosinate ning ühe banaaniga. Geelid olid aegunud ja leidsid tee prügikasti ning uusi ei jõudnud varuda enne starti. Lonksu starterit võtsin ka lootuses, et hoiab mõned tunnid ärkvel, muidu selliseid jooke ei tarbi.
Fotod:Anna Markova
Raja äärde on tarvis tugevaid isiklikke toetajaid, kes iga mu jonniga ei nõustu või tuleb teha kõike üksi edasi läbimõeldumalt. Geelid peab kaasa varuma ja väiksed veepudelid.

Lõpetamata nimekiri:
Haanja Ultra 100
Sillamäe Ultra

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar