neljapäev, 1. märts 2018

Mis võib enesekindlust tõsta?

Ühel rutiinsel hommikul saabus mulle üllatuseks meil. Nimelt kingitus.ee inimesed olid lugenud minu blogi ja andsid valida elamuse, mida sooviksin testida. Kui südant soojendav on teada, et minu kirjutised lähevad korda isegi ajal kui minu blogi pole tulemusrikas, vaid pigem talvepuhkusel. Võtsin pakkumise vastu ja peagi saingi end registreerida enda valitud elamusele: SPA hooldus jalgadele.

Esimene kord ravipediküüris
Ilmselt keegi ei imesta, miks just sellise otsuse tegin. Peale esimest 24h jooksu olid jalgadel näha üpris inetud tagajärjed. Küüned eemaldusid, ville oli palju, samas oma eduelamuse võistluselt sain. Järgmistel võistlusel olin juba jalatsivalikul targem, kuid paratamatult kahjustatud kohad on õrnemad ja tegin endiselt liiga. Minu esmakordne pediküüri kogemus oli auhinnamängus võidetud ja sain päris palju julgemaks (ei tehta haiget) ning püüdsin pärast hoida seisukorda koduste vahenditega rahuldavana.

Lõpuks saabus kaua oodatud aeg seada sammud Fortuuna Ilusalongi. Asub see kohake paarisaja meetri kaugusel Atlantise bussipeatusest. Sisenedes haaravad tähelepanu puitnikerdistega diivanid ja piisavalt avar ooteruum. Mind teenindanud Margit oli väga lahke ja täpset aega ei pidanud ootamagi, kõik oli valmis ja võis varem alustada. Põnev oli jälgida kuidas taas jalad siledama ja pehmema mulje said. Küüntega soovitas teenindaja ka vastava arsti juurde pöörduda, et ehk oskab rohkem nõustada. Siiski on jalakeste üldmulje parem kui varem. Ei ole paksenenud nahka kanna piirkonnas ja soovitusena võiksin rasvasema kreemiga jalgu määrida. Taas beebisiledad jalakesed- tõstavad tuju küll. Teadmine, et küüned kasvavad tagasi, kuid aeglasemalt kui keskmisel inimesel, kes "hullustega ei tegele" andis ka lootust, ja kindlustunnet, et pole mõtet põdeda.

Kindlasti soovitan kinkida lähedasele või miks mitte iseendale selline enesekindlust tõstev elamus/hoolitsus. Naistepäev ka ju lausa tulemas, seega hea ja lihtne valida oma maitse põhjal midagi sobivat.

Hoopis kergem astuda

Aitäh www.kingitus.ee! Minu jalad tänavad!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar