laupäev, 9. detsember 2017

Teine nädal. Fitlife Bodypump ja jooksud

Esmaspäeval puhkasin 16 km jooksust. Tegelikult käin autokoolis (Sõiduõppe.ee) ja püüan suurepäraseks liiklejaks saada...seega kavas olnud rühmatreening jäi ära, mis on kurb, aga samas lihtsalt ajaliselt ei jõua.
Üks õnneliku mina pilt ka vahele vaatamiseks, et mitte liiga ametlik ja kuiv näida. Vahel ikka naeratan ja naeran ka
Teisipäeval käisin hilisõhtuses Bodypumpis. Sain teada milliseks nuudliks muutunud olen. Jõud on kadunud- eriti kätest. Tütart ju ka enam väga tihti tassima ei pea ja kätekõverdusi teen valdavalt põlvedel. Taandarenguks ka päris ei pea seda, kuid pigem uus algus kehavormimisel. Küll ma alles tudisesin...eriti käed. Kui aasta või kaks tagasi tegin juba biitsepsit 10 kg kangil, siis praegu 5 kg oli juba oh kui raske. Õlad 2kg hantlitega...kunagi võis 4 kg  juba kätte võtta. Kodus oli hambaharja ka keeruline käes hoida. Mõnus...kohe tunda, et puhkerežiimis lihased said üles äratatud.

Fitlife motiveerib ja üle tee trennis käia on luksus. Kiiresti koju ja pessu-tuduma. Enne trenni tegin lapse ühte lemmiksööki. Tema soovis sünnipäevaks katusuppi (kartulisuppi) ja selle ta ka sai, natuke sünnipäevalikum tähistamine tuleb ilmselt pühapäeval kui vanaemad ka kohal. Ka mulle maitsevad supid, aga kui aus olla, siis tihti teha ei taha...ma lihtsalt võin kogu poti tühjaks süüa-seekord lihtsalt tegin pisikesse potti. Laps oli rahul, ise samuti ja teiste arvamus väga korda ei lähe. Koostegemine ja ühistest hetkedest rõõm maksab palju rohkem kui plastikust mänguasjad. Trennist saabudes võttis mind vastu naerupall, kes ootas unejuttu Laura raamatust ja saigi koos uinutud.

Kolmapäeval jooksin 7 km, keskmine pulss vaid 129 l/min ja keskmine kiirus 5:42 min/km. Hurraa...sain oma palgatõusu mida väärt olen.

Neljapäeval käisin Bodypumpimas ja võtsin 5kg kangile, kükid ja selg 10 kg raskusega. Juba oli mugavam, samas keha veel teisipäevasest õrnalt lihasvalus.

Reedel trennivaba.

Laupäeval 18 km jooksu. Läbisin hoopis 16 km, sest 6 päeva järjest tööl tegi päris uniseks ja dušš ning voodi ahvatlesid.
Pühapäeval minu sünnipäev number 25 ja uue bodypumpikava esitlus. Trenni jõuan ikka. Kuigi kava järgi oleks täiesti vaba päev. Sünnipäeval võib isetegevust teha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar