pühapäev, 12. november 2017

Nädal 25

Mõtlesin, et tuleks ikka viisakusest ja enda hilisemaks analüüsiks kirja panna see trennilainel kehva, kuid minu kui inimese arengu mõistes taas väga avardav nädal. Head isadepäeva ka kõigile,  kes on suurepärased isad või mehe eeskujud isata kasvavatele lastele. Mina tunnen vaid vaikselt ligihiilivat depressiooni. Õnneks peagi tuleb reis ja saan külmast, stressirikkast ja pimedast eemale nädalaks. Unetundide puudus paneb muretsema ja trenn on olematu..või no normaalsete jooksjate mõistes pole mahtu ollagi. Aga uus aasta on minu ja see on teadlik otsus...2016, 2018, 2020.

Esmaspäeval  jooksin 5 km. Lihastrenn peale.

Teisipäeval lihastrenn.

Kolmapäeval puhkasin. Õhtune jalutuskäik Tartu linnas oma facebooki lehe 500 likejaga, kelleks oli minu lemmiktempomeister Andrus. Jalutasime Toomemäel ja Atlantise kõrval pinkidel sõime minu tehtud võileibu, küpsisekooki ja rüüpasime sooja mustsõstrajooki. Jooksu/elu/olujutud said ka räägitud. Mina tänan kvaliteetse seltskonna eest! Järgmine õnnelik on 1000 lehe fänn.

Neljapäeval oli väga kummaline päev. Arvestasin oma aega väga valesti ja 1h lõunapausist sai 2h seiklust. Jooksin linnapiires umbes nii 5 km, sest bussiajad üldse ei klappinud minu ideedega. Õige aeg juhilubade tegemiseks. Nädala alguses käisin ka tervisetõendit tegemas ja kõik oli korras...ainult vererõhk 105/70...varem ikka hulga kõrgem olnud. Õhtul tegin 5*20 kükki, 5*25 kõhulihast, 4*20 seljalihast ja 30 painutust külgedele, hüppasin Gretega nii 3-4 minutit tempoka sünnipäevalaulu saatel.

Reedel puhkasin.

Laupäeval ei maganud, tegin kükke, tantsisin ja nautisin rahu öösel.

Pühapäeval jooksin 5 km.

Peaks oma kõhu, selja, käte jms trenni ka kellaga mõõtma, sest nüüd pole meeles millal mida täpsemalt tegin ja millal puhkasin. Igatahes 15 kg "hantliga" kükid ja biitseps sai laupäeval tehtud.

Hommikul sai kooki ka koos valmistatud.
Täna käisime mänguväljakul ja jalutasime. Grete arvas, et pean uue issi võtma talle. Üldse nii vahvaid teooriaid leiutab see peaaegu neljane. 

Mõtisklesin oma rekordite ja ultrajooksu teemadel. Avastasin, et üks uhke saavutusjooks veel ja siis võib ette võtta oma kõige esimesed unistused...oma isiklik pere, oma kodu, oma pisike õnnelik maailm.

1 kommentaar:

 1. HEAD UUDISED HEAD UUDISED

  Ma olen minu proua Mirabel Daniels on usaldusväärne ja õigustatud laenuandja.
  Pakume tõelisi ja kergeid tingimusi 2% intressimääraga. alates
  $ 1000 - $ 100,000. Euro ja nael. Ma annan ettevõtjatele laene ka:

  Isiklik krediit,
  Õppelaenud,
  Transpordikrediit
  Äri laenud.
  ettevõtete laenud

  Lisateabe saamiseks võtke otse ühendust.
  E-post: mirabeldanielloanfirm@gmail.com

  VastaKustuta