kolmapäev, 18. oktoober 2017

Eriline päev 14.10.2017, ilusaid pilte..

Tere armas unetus ja kellaaeg 2:50! Nina nuuskamisest punane ja pea paks. Enesetunne "kõik teen ära, mis vaja", kuid samas kui sisetunnet kuulata, siis "püüa igal vabal hetkel puhata". Tööl on põnevad ajad ja püüan panustada võimalikult suurelt.

Kuna ma juba liikumisblogi pean, siis panen kirja oma meenutused 14.10.2017. See kuupäev oli väga eriline mitmes mõttes, esmalt realiseerisin Oriflame Wellness teami Facebooki loosiga võidetud muutumispäeva, mis sisaldas endas:

 • Maniküüri (Sain teada, et mul on trapetsi kujuga oma küüned ja peale sain geellaki.)
 • Pediküüri (Anastasia oskab ravipediküüri teha ja koostab ka mulle raviplaani jalakestele.) Püüan seda ilusate jalgade teekonda jätkata. Hirm, et nii jubedaid lestasid pole see tüdruk küll näinud, oli täiesti asjatu. Sain väga suure hoolitsuse osaliseks.
 • Positiivses mõttes hämmastavat meiki ilusalongi, Jasmiin, omaniku poolt. Töö kiire ja korralik, aeg kiirustas tagant.
 • Fotosid, Piret Almiste, kaamerasilmade läbi. Jõhvis oli hubane fotostuudio. Nii head ja sooja juhendamist kohtab harva. Stuudio hubane ja ajaga sai päris kiiresti avanetud. Ajaks oli määratud 2 tundi, kuid pidin kiirkorras poole tunniga toime tulema. Hommikul sai lehtedes minu "unetu" nägu ka pilti püütud.
See kõik jääb kauaks meelde ja saadud stuudiofotod lasen viimse kui ühe endale ilmutada paberile.

Loosi korraldaja Margit Maksimov oli korraldaja/tõlkija (vene-eesti) ja kõik oli äärmiselt sõbralik ja toetav. Olin harjunud iluteenindajates mingil määral pettuma või ootasin, et mis mind nüüd häirima hakkab. Neid pisiasju oli väga vähe...
 1. Jalapingi puudumine juuksuritoolis. Jalad väsisid rippumisest ja toetus oleks mugavam olnud.
 2. Geellaki eemaldumine ühelt pisikeselt varbaküünelt järgmisel päeval.
Toitlustus oli mugav- karbiga juurviljavokk juuksuritoolis ja batoonid autos uude salongi sõites.
Hommikune sõit Narva oli samuti korraldatud ja jõudsin veel õhtul õigel ajal Jõhvist Tartu bussile.
Pildil minu salarelvad. Tahad ka head ja paremat-kirjuta või joonista mulle!
Emotsioonid end nähes..
Olin kogu päeva broneerinud muutumismängule, kuid õhtu jätkus parimas võimalikus seltskonnas. Nimelt nägin taas oma reisikaaslast ja sain kinnitust, et minusugune hullumeelne, kes "ei joo igal nädalavahetusel alkoholi, ei joo kohvi, ei suitseta ega tegele klubi ja pubitamisega" inimene leidub ka vastassoo seas. Lisaks ühine spordiarmastus. Novembris sõidan nädalaks Madeirale puhkama, treenima/matkama ja päikeseenergiat ammutama.

Kuidas seda lubada saan? Kuna detsembris tuleb minu armas juubel, siis sugulased toetasid lennupiletitega. Kohaloleku eest on juba muretsetud.

Mida sellest nädalavahetusest kaasa sain?
 • Eneseusku
 • Eneseväärikust
 • Tõelist turvatunnet
 • Uut lootust
 • Toredaid uusi kohtumisi
 • Siiraid inimesi
 • Töötahet
 • Hindamatut looduslapse taasleidmist iseendas
Aegumatu küsimus üksikemadele "Aga kus su laps on?", kui sa treenid, tegeled oma blogi, liikumisega siin-seal. Mul on tõeline tugirühm koosseisus vanaema, ema ja õde, kes toetavad mind uskumatult suurelt. Beebieast peale on nad olemas mu Grete jaoks olnud ja meile selline eluviis sobib. Hindame aega koos, mida pole just väga palju, kuid on äärmiselt kvaliteetne. Õhtused jalutuskäigud ja mänguväljakutel askeldamised, unejutud ja hommikused lasteaeda mineku jutujamised. Väga sageli napsasin ka aega siis, kui laps juba magas, jooksudeks..võib ka olla unetuse üheks põhjuseks.

Veel fotosid:
Kes ütles, et unistused ei täitu? 
Tubli töö tegijad:
Aitäh Anastasia
Anastasia ja Margit
Jasmiini vaprad ja ilusad
Armas fotograaf taustasaginaga

4 kommentaari:

 1. "Minusugune hullumeelne, kes ei joo igal nädalavahetusel alkoholi, ei joo kohvi, ei suitseta ega tegele klubi ja pubitamisega."
  Päris ülekohtune arvustus. Ei ole sa nii special snowflake midagi. (:

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei pea ülekohtuseks. Lihtsalt ma pole kohanud endasuguseid imelikke varem. Tore kui neid on rohkem :)

   Kustuta
  2. Päriselt? Tee silmad lahti! Neid sinu meelest "imelikke" on palju rohkem kui sa arvad, tuleb ennast lihtsalt õigete inimestega ümbritseda ja mitte nii üldistav olla ;)

   Kustuta
  3. Õiged ja valed inimesed on üldistus. :)

   Kustuta