esmaspäev, 7. august 2017

Toodame draamat

Blogimaailm on ikka väga igav viimasel ajal. Kõik nii maru sõbralikud ja kiidetakse kõike takka. Kus on oma arvamus? Kus on isikupära? Kus on tulemused?

Oi kuidas üks sõnakõlks võib mõnel naisel sae käima tõmmata. Lausa meelelahutuslikum kui elu24 viimasel ajal.

Jumal tänatud, et ei lase end igal suvalisel inimesel tundma õppida. Kes kuidas ning mida lausetest välja loeb - ai, ai. Vähemalt ei soovinud kedagi solvata, kuid no mis parata kui hinge läheb.

"Praegu on kuum teema spordiblogijate/kaalulangetajate kokkutuleku postitused. Ma tahaks kõiki väga-väga näha, kuid nüüd videoid vaadates tundub, et ma üldse ei sobi sinna punti. Naiste kollektiiv pole minu teema, kädistamine kaotab viimsed ajurakud. Ups liiga aus arvamus- ärge maha lööge ja teretama tulge ikka! Järgmine start Eesti Ööjooks, 10 km." Link

Aus olla on ikka päris keeruline kui otsekohe järeldama hakatakse peakuju järgi. Kes tahab, see võib loomulikult nurgas tihkuda.


#igavusepeletajakssobis
#appikuirumalKarmen
#järeldameklatšime
#üldistamiskuninganna

2 kommentaari:

 1. Selle peale ütleks, et kes see ikka endal elu huvitavamaks-põnevamaks teeb, kui me ise. :)

  Tänapäeval, tundub, leidub üldse kuidagi liiga vähe otsekohesust ja ausust, pigem rohkem selline läbi lillede ja üle nurga ninnu-nännu arvamus. Tagarääkimist ei maksa mainidagi. Müra on palju. Eks ta üks suur maskiball ole kokkuvõtts, see meite eluke siin. Ei teagi, kumb variant parim. Vast nn kuldne kesktee. Eks palju olene ka serveerimisest ja ajastusest, kus diplomaatilisus ja taktitunne tulevad teatud juhtudel kasuks. Üldiselt, mulle meeldivad otsekohesed inimesed. Ise olen näiteks tihti liiga diplomaatiline, aga eks inimesed on erinevad. Õnneks.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks see mul üks katsetus oli.
   Minu blogi fb lehelt:"Minu virtuaalne eksperiment näitas, et ühest ebatavalisest postitusest võib tulla päris märkimisväärset järellainetust. Vähemalt 3 sügavmõttelist tsitaati. Paar kirja, et mis mul juhtunud on (pane tähele, et kui reaalselt on tuge vaja, siis need inimesed ei kirjuta). Justkui viha minu isiku suhtes. Läbi blogide/facebooki järeldused ja minus pettumused. Jätame lasteaia oma lastele ja käitugem täiskasvanud inimeste moodi. Minu poolsed vabandused kädistamise ja ajurakkude mainimise eest kõigile, kes keema läksid!"
   Erinevus rikastab.

   Kustuta