reede, 4. august 2017

Rekordinaine proovib - Valio tooteid


Valio vastas suhteliselt ruttu ja positiivselt. Esialgu pakuti PROfeeli tooteid, kuid kuna neid proovinud olen ja midagi väga ei arva valgumaagiatoodetest siis sain ise valida midagi enda jaoks uut.

Peale valikut ei tulnud enam vastust kuni eile viisakalt vabandati ja kutsuti toodetele järele. Viisakust hindan kõrgelt. Pakuti välja kreeka jogurtijoogid, jogurtismuutid, dipikastmed ja ka Atleet juustusnäkid.

Hommikul käisin töövestlusel, kuid polnud see pakkumine nii kaunis kui meilis seisis ja õnneks saan jääda rahuliku südamega oma praegusesse töökohta. Peale seda pidin otsima üles, kus asub Ravila tänav Tartus ja oma pakikesele järele minema. Õnneks sõbranna Anni oli meeleldi nõus vihmase ilma puhul taksoteenust osutama. Jäi pikk jalutuskäik ja seiklus läbi paduvihma ära.

Söödav ja joodav olemas, suundusime sõbranna juurde head ja paremat hindama. Tublideks reisisellideks/kriitikuteks olid kolmene tüdrukutirts ja algklassineiu.

Kreeka jogurtijoogid olid nii maitsvad, et kadusid kõige kiiremini laualt. Kurgi ja õuna osutus minu lemmikuks, ostaks isegi kui poes silma jääb. Tüdrukud kiitsid kõiki jogurtijooke, maitsev-täitsa hea.

Smuutidest oli mõnus spinatiga variant, teised jäid veidi magusateks ja mitte nii värsketeks.

Dipikastmetest on kindel variant vene, märk pakil juba näitab, et on hinnatud kõrgelt ja maitse on tõesti tasemel. Tai variant oli liiga magus, samas vürtsi jätkus. Kreeka oma oli keskpärane. Lõpuks on asi ikka maitses.

Juustusnäkke väiksed tegelased proovida ei soovinud peale küüslaugu variandi. Mulle ja sõbrannale maitsesid kõige enam kadakamarja juustusnäkid, teine koht küüslaugule ja kolmas grill-liha maitselistele. Juust ja liha koos ei toimi väga hästi- mõlemad tugevad ja head maitsed.

Tarbin päris palju piimatooteid kohupiimast keefirini. Praegu on külmkapp soojem seest kui väljast (katki) ja pole julgenud pikemaks perioodiks tooteid osta, õnneks see pisimure saab ka peagi lahenduse. Seega olin hea sõbranna ja jagasin külmkappidega tuttavatele prooviks tooteid, mis poolikuks jäid peale katsemaitsmist. Õnneks pole nad hügieenijüngrid ja heameelega said osa ning hinnanguid jagada..

Meile maitseb!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar