neljapäev, 3. august 2017

Miks ma olen õnnelik?

Täna oli kuidagi eriti sügavmõtteline jooks ja teadsin, et tuleb üks postitus kirjutada. Ma tahan, lihtsalt sellepärast.

 • Mul on uus ja huvitav töökoht. Kõige ägedam ülemus ja muhedad kliendid. Lisaks sain veel suurema palgaga pakkumise meilile ja saan homme jälle harjutada töövestlust ning kuulata tingimusi. Mitte mina ei pea end pidevalt "müüma" vaid mind otsitakse viimasel ajal üles ja pakutakse. Olen midagi õigesti teinud ja töökus ning suhtumine õppeprotsessi on seega väga suureks hüppelauaks olnud. Ma hakkan lõpuks täiesti üksi oma rahaasjadega hakkama saama, ilma et peaksin oma lõunaid või õhtusööke vahele jätma, et kuulõpuni hakkama saaks kuidagi.

 • Ma hakkan jooksurajal taas arenema. Vorm pole veel nii hea kui aasta eest, kuid vaimselt olen kindlasti rohkem kohal. Naudin protsessi, pingutamist ja julgen unistada võimatust.

 • Ma olen vaba, ma võin teha mida soovin. Mitte keegi ei käsi ega riidle kodus. Võin panna oma karikad ja medalid igale kapile kui soovin või roosa vannitoavaiba täitsa luba küsimata. Ma õppisin seda kõike alles nüüd, kus olen üle aasta vallaline olnud. Üksi nautima õhtust küünlavalgust ja suures voodis laiutamist.

 • Mul on maailma kõige mõnusam hobi-jooksmine. See tekitab nii palju emotsioone, kuid kõige joovastavam on õnnetunne peale treeningut.

 • Minu armsad lugejad ja pereliikmed Avinurmes. See toetus ja tänutunne on hoomamatu.

 • Mulle meeldib, et saab veel viimaseid päevi päikesega tõusta enne pimedat ja minu jaoks suhteliselt tusast aega. Hindan soojust ja valgust.

 • Ma armastan iseend. Kogu mu tujude, heade ning halbade külgedega. Mulle meeldib see inimene, kes ma täna olen. Ei põe kõige pärast ja suudan rahu säilitada.

 • Ma hindan lihtsaid inimesi. Ei võlu mind autod, uhked majad, rahakott või iluvidinad. Vahel on isegi püüe mulle meeldida halenaljakas - ma ei ole materiaalne inimene.


Mida Sina hindad enda/minu juures?

4 kommentaari:

 1. Olen korra elus sinuga kokku puutunud. Sain suhteliselt ruttu aru, et oled soe ja südamlik inimene. Loodan, et see ka nii on, et pole vale esmamulje :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kindlasti oleneb kus ja millal kokku puutusime. Soojuse koha pealt vaidleks- jalad ja käed külmetavad tihti. :)

   Kustuta
 2. Nii hea on lugeda, et sul hästi läheb. Olen sulle siiralt kaasa elanud ja ikka salamisi lootnud kogu aeg, et saabub see aeg, kui saad olla rahul ja rõõmus. Ma naeratan seda lugedes ja siin kirjutades. Sa oled kõik hea ära teeninud. Võta vastu.

  VastaKustuta