neljapäev, 20. juuli 2017

Rekordinaine proovib - Belief´i energiavett

Minu seekordne proovipakk sisaldas endas kolme säravat veepudelit. Sain saadetise kätte täpselt enne maratonile sõitu ja otsustasin koheselt katsetada, kas vesi on lihtsalt hästi reklaamitud, või päriselt annab erksust juurde. Eriti meelitatud olin personaalsest kaardikesest ja ribadest karbis - on ilus ja roosa+minu nimi mõjus meelitavalt.
Kena karp ja meeldiv info
 Minu suhe kohviga on üpris värske. Tööpäeva jooksul olen nüüd hakanud tassi või kaks kapselkohvi jooma - kui valmistatakse, siis viisakas on ikka proovida. Ei saanud üldse öösiti und ja kofeiin mõjus seedimisele ka kiirendavalt - tuli sagedasti wc uksi kulutada. Samas on kergem end kofeiini mõjul töös hoida.

Bussile jõudes jõin pool mulliga sidruniveest. Maitse meeldis, meenutas väga naturaalset sidrunit ja minu igapäevasemu - tavalist kraanivett. Staadionimaratonile jõudes lubasin kõigile jagada, kuid mõni üksik julge söögialas ilmselt proovis, kuid erilist hukkamõistu või kiidusõnu ei kuulnud. Igatahes mul olid oma joogid kaasas ja kuna kofeiin mõjub mulle ergutavalt, siis võib öelda, et hoidis mind jooksmas. Kindlasti see nimetus BELIEF - usk, uskumus, tõekspidamine andis ka oma osa. Usud ja mõjub nagu paljude asjadega siin elus. Hea näide on näiteks hooldekodus viibivad vanainimesed, kellele pakutakse C-vitamiini unerohu pähe ning mõned uinuvad ja kiidavad veel pärast ravimi mõju.

Minu tops energiaveega pandi kõige kõrgemale ja sain võtta sealt kui soovi oli. Minu edetabel kulgeks järgmiselt - mulliga sidrunivesi, tsitrus/laim ja vaarikas. Kes juba kursis mu vaarikateemaga, siis teab, et see on puhtalt maitse asi.

Kas jooksin seda vett igapäevaselt? Kohvi asemel võiks täiesti kasutusse võtta. Tootes ei ole sünteetilisi magustajaid (näiteks nagu: sukraloos, aspartaam), ega ka suhkruid. Koostisosadelt on tegemist tervislikuma tootega kui tass kohvi (kohv muudab hambad kollaseks, enamus inimestest joob kohvi suhkruga ja kohvis leidub üle 1000 keemilise elemendi). Tervislik alternatiiv, mis maitseb, on täitsa hea valik. 

Kuna mina energiajooke ei joo tavaliselt (mõni lonks maitsmiseks ja 24h jooksu lõpuosas pakuti), siis Belief vesi annab sama mõju, kuid jäävad ära ebameeldivad kõrvalnähud. (Kõhulahtisus, unetus, hetkeline loidus kui energiatulv kaob ja kindlasti ka hulgaliselt lisaainete tarvitamist, mida saab ka tänapäeval vältida Belief´i näitel.)

Olin üpris negatiivset tagasisidet kuulnud nende toodete kohta, kuid enda jaoks avastasin küll kvaliteetkraami. Kõigil on erineva aktiivsustasemega eluviis ja minu töö, trenn, kodu, võistlused ja ringiga otsast peale tempos sobiks aeg-ajalt selliseid tooteid tarbida. Jäävad "ma ei jaksa enam" ja muud virinad poole vähemaks.

Tänan, Belief Water OÜ, et julgesite mulle oma tooteid arvustamiseks saata!
Nagu näha, siis aitas mind järgmise rekordini.

4 kommentaari:

 1. See "Rekordinaine proovib" on natukene ülepingutatud. Muidu on huvitavad arvustused.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sul on õigus oma arvamusele.
   Tore kui meeldivad.

   Kustuta
 2. mille poolest nad on üle pingutatud? Mu arust hästi kirjutatud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tundub, et "Rekordinaine" pealkirjas oli liiga eputav anonüümse lugeja mõistes. Aga kui ma tahaks veel rohkem rõhutada, siis võiks järgmisel korral panna kahekordne. :)

   Kustuta